Süpercan Oyunu Ücretsiz İndir

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 10 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Türk Telekom, ülkemizin ilk süper kahramını Süpercan'ı yeni maceralarıyla çocuklara sunuyor. Türk Telekom grubu şirketlerinden Sobee Studios tarafından Marvel Characters BV işbirliği ile hayata geçirilen çevre temalı yeni oyun Süpercan'da, uzaylı istilasına karşı dünyayı kurtarmak için kahramanlar heyecan dolu bir maceraya atılıyor. Ev telefonu ile yapılan aktivasyon sonrasında tüm Türk Telekom müşterileri oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek.

  Oyunu ücretsiz olarak edinmek mümkün
  Süpercan oyununu www.supercanoyun.com veya www.ttcocuk.com adreslerinden ücretsiz olarak indirmek mümkün. Oynamaya başlamak için, ana ekranda yapılan yönlendirme ile 0800 211 41 41 numarası, ev telefonlarından ücretsiz olarak aranarak oyununaktive edilmesi sağlanıyor. Arama yaparak ev telefonu numarasını kaydettiren kullanıcılar, numaralarını kullanarak oyuna kolayca giriş yapabiliyorlar.

  Türk telekom'un yeni oyununda Süpercan'a Örümcek Adam, Hulk veIron Man gibi Marvel evreninin efsanevi karakterleri eşlik ediyor. Çevre temalı olan ilk oyun çocuklar ile buluşuyor. Önümüzdeki günlerde TT Ofis ve Bayilerinde, Türk Telekom müşterilerini yeni sürprizler bekliyor olacak.

  Oyun Video Tanıtımı
   


 2. GuNaHKaR Well-Known Member

  Çocuklar ve ebeveynler birlikte eğlenebilir
  Süpercan oyunu, uzaydan gelen, ağaçları keserek ve çevreye tehlikeli atıklar yayarak dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı koyan Süpercan maceralarını konu alıyor. Süpercan'ın kritik anlarında yardıma Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel süper kahramanları yetişiyor.

  Süpercan çocukların eğlenerek oynayabilecekleri bir oyun olmakla birlikte, ebeveynlerin de çocuklarıyla sıkılmadan, hoş vakit geçirebilecekleri bir macera oyunu olma özelliği taşıyor. Çevre temalı oyunla başlayacak Süper Can serisi, çocuklara vizyon kazandıracak maceralar ve çok ilginç görevlerle hem oyun hem seri filmlerle eğlendirmeyi ve eğlenirken de ögretmeyi hedefliyor.

  Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man yeniden Türkiye'de
  Çocuklarla bilgisayar oyunu, çizgi romanlar ve internet çalışmalarıyla buluşacak olan Süper Can, farklı şehirlerde düzenlenen etkinliklerle, bu yılda ülkemizi ziyaret eden Marvel kahramanlarına ev sahipliği yapıyor.
   
 3. utkuumur New Member

  Süpercan oyununu bende reklamlarda gördüm. Googleda arattığımda ise süpercan isimli siteye denk geldim. Buradaki oyun benim gördüğüm macera oyunu olan süper can değil sanırım.

  Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. Bedava süpercan oynamak için ne yapmalıyım arkadaşlar?
   
 4. oguzturk Administrator Staff Member

  ilk mesajı okursanız orda anlatılmış. ;)
   

Sayfayı Paylaş