Süper Lotoda 22 Milyon Lira Kazanan İsim Belli Oldu

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  İşte Süper Lotoda 22 Milyon Lirayı Kazanan Kişi[

  Biletim yıkandı diyen yalan çıktı işte 22 Milyon TL yi kazanan isim nereden çıktı, 22 Milyon TL yi kazanan Kayserili işadamı çıktı

  Süper Loto’dan 22 milyon lira kazanan ancak 22 Kasım'dan bu yana kayıp olan talihli sonunda ortaya çıktı. Geçen günlerde bir vatandaş, paranın kendisine çıktığını ancak makinada yıkandığı için rakamların silindiğini iddia etmişti.

  Milli Piyango Genel Müdürü Recep Biçer, 266. haftaya ait Süper Loto çekilişinde 21 milyon 763 bin 311 lira tutarındaki büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin dün akşam itibariyle gelerek biletini ibraz ettiğini, talihlinin ikramiyesinin de bugün itibariyle hesabına yatırıldığını bildirdi.

  Hep Aynı rakamları Oynuyor

  Talihli hakkında merak edilenleri açıklayan Vakıflar Bankası Ankara Şube Müdürü Atilla Zeybek, talihlinin 55 yaşında, evli ve iki çocuğu olan Kayseri doğumlu orta ölçekli bir firmanın sahibi bir işadamı olduğunu bildirdi. Talihlinin İstanbul'da oturduğunu, ancak seyahat ettiği sırada kuponu Kayseri'de doldurduğuna vurgu yapan Zeybek, Kayserili işadamının normalde şans oyunu oynayan biri olmadığını ve hep aynı rakamları doldurduğunu söyledi.
   


Sayfayı Paylaş