Sünnet Davetiyesi Sözleri

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Seçkin Well-Known Member


  Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.

  Duydunuz mu? Ah !!! şu babam yok mu? aklına taktı beni bu yaz Kestirecekler şeyimi Düğün dernek kurmuş , herkese yayar gibi Sünnet edecekler beni ,bir muzu soyar gibi Dedim ki bu iş bitsin ,fazla zaman geçmeden
  Biraz büyüyüp iş satıra düşmeden O gün sizde buyurun görün halimi Ben sünnet çocuğuyum beklerim hepinizi.

  Hz.Muhammed (s.a.v)'in emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.

  İki küçük yavruyuz .....Ailesinin sünnet olacak oğluyuz Acaba bu iş nasıl olacak Sevdiklerimiz gelince her taraf neşe dolacak Korkudan biraz rengimiz solacak Allah nasip ederse sünnetimiz olacak.

  Mustafa ile Handan ....'ın biricik oğulları Hakan'ın Sünnet Düğününe Tüm dostlarımız davetlidir.

  Oğlumuz Ali Diyor ki; Evimizin tek oğluyum Babamın sağ koluyum Annemin göz bebeği Bu yuvanın gülüyüm Ben kararımı verdim Sünnet olmak tek derdim Bütün dostlar buyursun Sünnetçiye söz verdim

  Oğlumuz Barış Diyor ki; Bahar değil yaz imiş, Günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı, Sünnet olmak farz imiş. Ben de kararımı verdim, Sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun. Sünnetçiye söz verdim

  Oğlumuz Bartu Diyor ki; Gözlerim arayacak eşi dostu, Anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu, Sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses, Teslimim sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

  Oğlumuz Cahit Diyor ki; Bugün benim mahkemem var, Suçum erkek olmak, Cezam sünnet olmak, Sünnetçi hakim oldu kirvemse savcı, Kuruldu mahkeme, alındı karar. 1 Mayıs 2017 Pazar günü infazım var. Annem Babam Tüm sevdiklerim çağrıldı bu infaza. Şahidim olsun tüm kızlar bu olaya.

  Oğlumuz diyor ki: Ben bir küçük yavruyum Her işimde doğruyum Ailemin sünnet olacak tek oğluyum Sizleri de düğünüme beklerim.

  Oğlumuz Emre Diyor ki; Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.

  Oğlumuz Emre Diyor ki; Sünnetçi beğendi tipimi Pazara kesecek pipimi Fazla olan kesilirmiş Başa gelen çekilirmiş

  Oğlumuz Güneş Daiyor ki; Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.

  Oğlumuz Hakan Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.

  Oğlumuz Hakan Diyor ki; Kesiyorlar gülüyorum,Kızlara müjde,Delikanlı oluyorum,Akraba ve dostlarımızı,Sünnet düğünüme bekliyorum

  Oğlumuz Hakan'ın Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

  Oğlumuz Hakan'ın Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Oğlumuz Kaan Diyor ki; Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.

  Oğlumuz Kaan İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.

  Oğlumuz Kaan'ın Sünnet Düğünü'nde siz değerli dostlarımızla birlikte bu mutlu anımızı paylaşmak istiyoruz.

  Oğlumuz Kaan'nin 01 Ağustos 2017 Pazar Günü Saat: 19.00'da Hilton Oteli'nde verilecek olan Sünnet Yemeği'ne tüm dostlarımızı bekliyoruz.

  Oğlumuz Koray Diyor ki Erkekliğin şartı ikidir Birincisi sünnet olmak İkincisi asker olmak Şimdi sünnet oluyorum Sonrada asker olurum....

  Oğlumuz Hakan Diyor ki; Ey Muammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

  Oğlumuz Murat Diyor ki; Biraz korkum olacak Azıcık rengim solacak Sünnetçi amca gelip Bir parçacık alacak Biliyorum en bahtiyar Annem ile babam olacak.

  Oğlumuz Okan Diyor ki Duyduk duymadık demeyin, turkeyarena Dostlarım sevdiklerim Bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.

  Oğlumuz Kaan Diyor ki Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Korkmuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

  Oğlumuz Hakan Diyor ki; Başıma giydim fes Aniden oldum prens İşte karşındayım sünnetçi baba İstediğin kadar kes.

  Oğlumuz Kaan Diyor ki; Sünnet olacaksin dediler Beni nazlı büyüttüler Mürvetimi görmek icin 7 yil beklediler Başa geldi cekilecek Fazlası var kesilecek Sünnetime gelirseniz Tüm acılarım dinecek

  Oğlumuz Hakan Diyor ki; Tanımıyorsanız beni, görmek isterseniz beni, En neşeli günümde, mutlu edersiniz beni. 23 Temmuz Pazar günü sünnetçi, Kesecek pipimi, bilmiyorum akibetimi. Ağlarsam ayıplamayın beni, Yapılacak Sünnet Düğünüme bekliyorum hepinizi.

  Oğlumuz Hakan Diyor ki; Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

  Oğlumuz Kaan Diyor ki; Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk'üm, değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet, Herkes bilsin nasıl olurmuş erkek....

  Oğlumuz Yiğit'in Sünnet Düğünü münasebetiyle okunacak mevlidte, siz samimi dostların dualarını almak bizi bahtiyar edecektir. Sizleri 1 Temmuz 2017 Cumartesi günü Saat: 19.00'da Ulucamii Konferans Salonu'na bekliyoruz.

  Sevgili oğullarımızın Sünnet Merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.
   


Sayfayı Paylaş