Suite Night Club ,Nişantaşı

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Suite Night Club, Nişantaşı
  Nişantaşı’nın tek gece kulübü Suite Night Club 9 Eylül 2005\'te kışa merhaba dedi. Kışın keyfinin çıkarıldığı Nişantaşı’nda tek gece kulübü olma özelliğine sahip Suite Night Club, İstanbul’un en popüler gece mekanı olmaya hazırlanıyor.

  Cinisli Mimarlık, Fulya Cinisli tarafından dekore edilen mekan genç patronlar Uğur KARABAYIR ve Kubilay ŞENKAHVECİ’nin işletmeciliğinde soğuk kış aylarında misafirlerini sıcak ve eğlenceli bir atmosferde özenle ağırlamak ve bu kışa hareket getirmek üzere hazırlandı. Neo klasik bir havanın hakim olduğu dekorda, çarpıcı renk ve çizgilerin beraber kullanımı, ışıltılı geceleri anımsatıyor. Büyülü bir atmosferin, yeşil ile asil renklerin harmonisi görülmeye değer. Her bir köşenin farklı yorumlandığı mekan, Suite’in kendine özgü V.I.P müşterisini özel tasarım yataklarında karşılıyor.turkeyarena.com

  İçki öncesi ve sonrası alınabilen birbirinden leziz aperatifler ve çeşitli kokteyllerle misafirlerine eşsiz lezzetler sunuyor. Haftanın 5 günü açık olan Suite Salı gününden Cumartesi akşamına kadar 19:00 04:00 arası misafirlerine hizmet veriyor. Gece hayatının yanı sıra, yoğun iş temposu sonrasında yorgunluğu atmak ve eşsiz bir ortamda günün keyfini özel bir mekanda çıkarmak isteyenlerin tercihi Suite oluyor. Salı geceleri Circus’un canlı performansı ve diğer günler ünlü DJ Orçun ve Dj Tankut’ un hareketli ve özgün müzikleriyle renklenirken Suite, konumu, hizmet kalitesi ve prestijiyle eğlence hayatının rakipsiz ismi olmaya hazırlanıyor.

  Tel: (0212) 343 98 33
  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş