Sugeçirmez MP3 çalar

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve pult tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  Darbeye dayanıklı sugeçirmez MP3 çalar : Marinemart Boating Accessories firması darbeye dayanıklı ve sugeçirmez özellikteki ekranlı MP3 çalarını tanıttı. Normalde MP3 çalarlar iç çok da zorlayıcı olmayan koşullarda ve ortamlarda itina ile kullanılırlar fakat aktif bir yaşam süren teknoloji meraklıları daha zorlu şartlara dayanıklı cihazlar kullanmak isterler. Darbelere dayanıklı ve su geçirmeyen bir MP3 çalar yaz mevsiminin yaklaştığı bugünlerde teknoloji meraklıklarına hitap edebilecek bir ürün. Marinemart Boating Accessories firmasını yeni MP3 çalar modeli dayanıklı yapıda ıslanmaktan etkilenmeyen yapısı ile dikkat çekiyor.

  Marinemart Sugeçirmez MP3 çalar - 2GB flash bellek
  21'inci yüzyılın tartışmasız bir numaralı kişisel eğlence cihazı olan MP3 çalar cihazlar küçük ve taşınabilir yapıları eşliğinde geniş bellekler içerebiliyorlar. Teknoloji meraklıları bu yeni MP3 çalar ile 2 GB kapasitesinde bir belleğe sahip oluyorlar ancak bu cihazı kamp yaparken, denizde, sahilde veya açık havada ıslanmasından endişelenmeden kullanabiliyorlar.

  Darbeye ve suya dayanıklı MP3 Çalar
  MP3 çalar sadece suya dayanıklı olmakla kalmıyor aynı zamanda sugeçirmez bir yapı da sergiliyor. Böylece MP3 çalar ile 3 metre derinliğe kadar su altına dalabiliyorsunuz. MP3, WMA ve WMA (DRM) formatlarını destekleyen MP3 çaların bir OLED ekranı, FM alıcısı, ekolayzır ayarları da mevcut. Şarj edilebilir bataryası ile 15 saate kadar müzik dinleme imkanı sunan sugeçirmez MP3 çalar PC ve MAC uyumlu. Cihaz 89.99 USD fiyatla raflardaki yerini almış durumda.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  artık yüzerkende müzikten yoksun kalmayacagız desenize :)
   
 3. pult Well-Known Member

  Kulaklıklar dikkat,su sızdırmamazlık özelliğide var.
   

Sayfayı Paylaş