Sudan Bıkmış Balıklar Konusu

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Sudan Bıkmış Balıklar konusu nedir
  Sudan Bıkmış Balıklar Dizisinin Konusu, Sudan Bıkmış Balıklar konusu, Sudan Bıkmış Balıklar dizi konusu, Sudan Bıkmış Balıklar konusu nedir


  Başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Burak Sağyaşar'ın paylaştığı Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde bir rock grubu çevresinde üniversiteyi, gençleri, onları kendi istekleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan aileleri ve dupduru bir aşk hikâyesi anlatılıyor. Dizinin yönetmeni Cevriye Demir. Dizinin senaryosu Filiz Alpgezmen tarafından yazılmaktadır.

  Star Tv de yayınlanacak olan dizinin başrollerini yakışıklı oyuncu Burak Sağyaşar ve güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu paylaşıyor. Dizide Sudan Bıkmış Balıklar grubunun gitaristini canlandıracak olan Burak Sağyaşar, Hukuk Fakültesi 1.sınıfının gediklisi Selim olarak karşımıza çıkacak. Selim hayatı boyunca otoriteden nefret etmiş, daima başının dikine gitmiş biri olarak ailesiyle sürekli sorunlar yaşamaktadır. Hayatı Ezgi Eyüboğlu’nun canlandırdığı Zeynep’e rastlayınca değişir. Küçük bir sahil kasabasında büyümüş olan Zeynep te Hukuk Fakültesini kazandıktan sonra Selim ile birlikte hem ilk aşkı hem de ilk aşk acısını yaşar.

  Yaşanan olayların ardından kendini aşka kapatır. Babasına ölesie bağlıdır. Çok güzel bir sesi vardır ama şarkı söylemesi evde bile yasaktır. Bu yasağın kendi geçmişinde saklı bir sırdan kaynaklandığını henüz bilmemektedir. Sonunda aşkı, hayalleri ve babası arasında sıkışıp kalır. Bundan sonra atacağı her adım onun hayat denen şeyi öğrenmesini de sağlar.

  Dizinin hikayesi Kaş’ta başlayıp İstanbulda devam edecek…
   


Sayfayı Paylaş