Sudan Bıkmış Balıklar Ezgi Eyüboğlu

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 24 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Ezgi Eyüboğlu'nun Yeni Dizisi Sudan Bıkmış Balıklar
  Sudan Bıkmış Balıklar Ezgi Eyüboğlu, Aybige hatun Sudan Bıkmış Balıklar Star TV yeni dizi, Ezgi Eyüpoğlu Aybige hatun sudan bıkmış balıklar

  [​IMG]

  Muhteşem Yüzyıl’ın güzel hatunu Aybige Hatun’u canlandıran Ezgi Eyüboğlu Star Tv’de yeni diziyle ekranlarda olacak.

  Star Tv de yayınlanacak olan dizinin başrollerini yakışıklı oyuncu Burak Sağyaşar ve güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu paylaşıyor. Dizide Sudan Bıkmış Balıklar grubunun gitaristini canlandıracak olan Burak Sağyaşar, Hukuk Fakültesi 1.sınıfının gediklisi Selim olarak karşımıza çıkacak. Selim hayatı boyunca otoriteden nefret etmiş, daima başının dikine gitmiş biri olarak ailesiyle sürekli sorunlar yaşamaktadır. Hayatı Ezgi Eyüboğlu’nun canlandırdığı Zeynep’e rastlayınca değişir. Küçük bir sahil kasabasında büyümüş olan Zeynep te Hukuk Fakültesini kazandıktan sonra Selim ile birlikte hem ilk aşkı hem de ilk aşk acısını yaşar.

  Yaşanan olayların ardından kendini aşka kapatır. Babasına ölesie bağlıdır. Çok güzel bir sesi vardır ama şarkı söylemesi evde bile yasaktır. Bu yasağın kendi geçmişinde saklı bir sırdan kaynaklandığını henüz bilmemektedir. Sonunda aşkı, hayalleri ve babası arasında sıkışıp kalır. Bundan sonra atacağı her adım onun hayat denen şeyi öğrenmesini de sağlar.

  Dizinin hikayesi Kaş’ta başlayıp İstanbulda devam edecek…

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş