Su İçmek Zayıflatırmı, Su İçmek Kilo Verdirirmi

Konusu 'Diyet-Fitness' forumundadır ve GamZe tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Su İçmek Zayıflatırmı, Su İçmek Kilo Verdirirmi
  su içmek kilo aldırırmı, su içmek kilo yaparmı, su ile zayıflama, su ile nasıl zayıflanır, su zayıflamaya yardımcımı, bol su içerek zayıflama, çok su içmek zayıflatırmı

  Su İçmek Zayıflatırmı, Su İçmek Kilo Verdirirmi
  İnsanlar zayıflamanın yollarını aramakla beraber birçok insan standart olarak diyet, spor ve bu tür egzersiz gerektiren çalışmalar yapıyorlar.

  Eğer sizlerde bunlardan birini yapan gruba giriyorsanız ve sizlerde çalışmalarınızı daha hızlı yapmak yerine daha hızlı şekilde kalori yakmak adı altında bir uygulama istiyorsanız sizlere su içmeyi tavsiye ediyoruz.

  Su, yaşamamız için en önemli faktördür.

  Su içmek aslında insanları zayıflatmaz. Ya da gündelik yaşantınızda olduğundan daha fazla su içmek sizleri tam anlamıyla zayıflatmaz. Ancak zayıflama nız konusunda yardımcı olur. Günde genelde birçok insan egzersiz yanı sıra yine de ne olursa olsun, 3 öğün yemek yemektedir. Bu 3 öğün yemekten önce kesinlikle 1 bardak su içmeniz, sizin her öğünde az yemek yemeniz için yardımcı olacaktır. Bu sayede sizler, gıda tüketiminizi az yaparak bunun yanı sıra çalışmalarınıza devam ederek gerekli kalori yakımını gerçekleştirebileceksiniz.

  Bu teknik sayesinde birçok insan gündelik olarak yediği yiyecekleri azaltıyor ve bu sayede düşmek istediği kiloya kısa sürede düşüyor. Kesinlikle suyu yemekten önce içmelisiniz. Çünkü su, yemek arasında içildiğinde iştah açma gibi özelliği bulunduğundan daha fazla yemek yemenizi sağlayabilir. Bu nedenle sizlere suyunuzun yemekten önce içilmesini tavsiye ediyoruz.

  Bu sayede karnınızda bir tokluk hissi oluşacak ve yemek istediğiniz yiyecek miktarı olduğundan biraz daha azalacaktır. Bu da sizin kısa sürede zayıflamanız için yararlı bir formül olmuş olacaktır. Kısa sürede sizlerde vermek istediğiniz kilolarınızı az gıda tüketimi yaparak, çok kalori yakarak gerçekleştirebileceksiniz.

  Yalnız burda önemli olan nokta su yerine sayılabilecek sıvılar arasında çay ve kahve yer almamaktadır. Su yerine sayılabilecek diğer sıvılar az tuzlu ayran, taze sıkılmış meyve suyu, doğal maden suları olabilir. Bunlarda su niyetine tüketilebilecek içeceklerdir.
   


Sayfayı Paylaş