Stilinizi Doğum Tarihiniz Belirliyor

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  AKREP

  Akrep burçları için öncelik seksi olmaktır. Her zaman şık ve alımlı görünebilirler ama, aslında seksi olmak için giyinmişlerdir. Kıyafet seçiminde cesur olabilirler. Korsaj elbiseler ve dar drape etekler, onlara istediği görünümü sağlayacaktır.

  ASLAN

  Aslan burcu kadını kendinden emin, gösterişi seven ve zeki bir kadındır. Partiye en son gelen olmasına rağmen ortama hemen ısınır ve üzerindeki parlak aksesuarlarla davetlilerin dikkatini çeker. Payetli ve taşlı ayakkabılar ve çantalar, tam aslan kadınına göredir.

  BALIK

  Su gurubu burçlarından balıklar, yine su renklerinde güzel tasarım aksesuarlarla çok mutlu olabilirler.

  BAŞAK

  Başakların en büyük özellikleri titiz ve dikkatli olmalarıdır. Ama aynı zamanda beğenilmeyi seven ve mükemmeliyetçi bir kadındır. Eğer karşınızda duran kadın, harika beyaz bir elbisenin içindeyse ve elbisesinde ne bir iz, ne de kırışıklık varsa, bilin ki o bir başak kadınıdır. Seçkin ama sade kıyafetleri tercih eder.

  BOĞA

  Boğa burçları pratik, güvenilir ve istikrarlı olurlar. Dolayısı ile alışverişe çıktıklarında da bu özellikleri taşıyan parçalar satın alırlar. Mesela her giysisiyle rahatlıkla kombinleyebileceği güzel bir bilezik, boğa burçlarını çok mutlu edebilir. Özellikle çiçek desenleri ve parlak renkler boğa burçlarının ilgisini çekebilir.

  İKİZLER

  İkizler burcundaki insanlar zeki, değişken, çabuk sinirlenen ve çabuk sönen insanlardır. Tekdüze olan ve sıradan görünen hiçbir şey ona göre değildir. İkizler burcu için en ideal aksesuarlar renkli, gösterişli olanlar olacaktır. Tabii ki zevkli ve şık olduğu sürece…

  KOÇ

  Mars gezegeninin yönettiği bir burç olan Koç, bir partiye ya da davete katıldığında gözlerin hemen kendisine dönmesini ister. Gezegeninin de kızıl gezegen olarak anıldığını düşünürsek, kırmızı renkli giysi ve aksesuarlar tam koçlara göre. Eğer elegan, seksi ve dikkat çekici bir koç olmak istiyorsanız, kırmızı bir elbisenin size çok yakışacağına eminiz.

  KOVA

  Kova burcu kendini geliştirmeyi seven, yenilikçi ve çoğu zaman da çılgındır. Birçok kişinin giymeye cesaret edemeyeceği renklerden ve cesaretlerden hoşlanırlar. Neon renkleri giymekten hiç çekinmezler ve jeanlerden de vazgeçemezler.

  OĞLAK

  Oğlak burcu toprak elementi burçlarından biridir. Dolayısıyla doğal görünümlerden, pastel renklerden hoşlanırlar. Ama her zaman dikkat çekici ve seksi görünmek isterler. Zamansız ve sürekli giyilebilecek şeyler almayı severler. Eğer yakında alışverişe gidecekseniz, kendinize pastel renklerde şık bir elbise alın.

  TERAZİ

  Uyumlu, sosyal ve paylaşımcı olan teraziler, giysilerinde de aynı şekilde uyum ararlar. Teraziler için giysiye yapılan en iyi yatırım, dolabındaki birçok şeyle kombinleyebileceği giysilere yapılan yatırımdır. Örneğin sade tişörtlerini tamamlayacağı şık bir yelek, iyi bir yatırım olacaktır.

  YAY

  Yay burçları özgürlüklerine düşkün, hayalperest ve sıcak kanlıdır. Giysi seçimlerinde rahat ve kolay hareket edebilecekleri eşyalara yönelirler. Aksesuar seçimlerinde ise özgürlüğü simgeleyen şeyler, tam yay kadınlarına göredir.

  YENGEÇ

  Yengeç kadını duygusal, nazik ve etrafındakileri mutlu etmeye çalışan bir kadındır. Modada da tarzı aynen böyledir. Sıradan, ama yine de çok kadınsı görünürler. Romantik renk ve desenler, danteller ve mat renklerdeki elbiseler yengeç kadını için bire birdir.
   


Sayfayı Paylaş