Sosyal Paket

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  Smile ADSL Sosyal Paket
  512 kb hızında ve 1,5 GB kullanım kotalı Sosyal Paket sadece 18TL

  “smile adsl Sosyal Paket” nedir?
  "Düşük hızda ve trafikte internet erişimi benim için yeterli, daha hesaplı bir paket kullanmak istiyorum" diyorsanız, 512 Kb hızında ve 1,5 GB kullanım kotalı Sosyal Paket tam size göre.

  “smile adsl Sosyal Paket”in içeriği ve avantajları nelerdir?
  Sosyal paket hem çok hesaplı hem de taahhüt yok. İnterneti çok kullanmıyorsanız ve yüksek hızda erişim sizin için önemli değilse, daha fazla ödemeden en ekonomik fiyata ihtiyacınızı karşılayacak internet erişimine sahip olabilirsiniz.

  “smile adsl Sosyal Paketi” kimler kullanmalıdır?
  Yüksek hızda internet erişimine ihtiiyaç duymayan ve internet ortamında müzik, film vb. gibi yüksek trafik gerektiren bağlantıya ihtiyacı olmayan herkes, bu paketi tercih edebilir.

  “smile adsl Sosyal Paketi”ne nasıl sahip olabilirsiniz?
  Hemen 0 212 444 33 75’i arayarak ya da web sayfamız üzerinden form doldurarak bu tarifeden yararlanabilir, aboneliğinizi anında başlatabilirsiniz.

  [​IMG]

  Kampanya'dan yararlanabilecek şehir listesi Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman,Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Zonguldak.

  Kullanım Koşulları:
  Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir. Limit aşım ücreti 0,0185'dir. (KDV ve ÖİV dahil) Fiyatlara, 24 TL aktivasyon ücreti dahil değildir. Aylık ücret ve kota aşım ücretinin toplamı ise 50 TL'yi (KDV ve ÖİV dahil) geçemez. Bu paket yalnızca şu illerde hizmete sunulmaktadır : Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Bartın, Batman,Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Zonguldak.
   


Sayfayı Paylaş