Sorun Raporları ve Çözümler'e Ne Oldu?

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 14 Şubat 2011 başlatılmıştır.

  1. EmRe Well-Known Member


    Sorun Raporları ve Çözümler artık Windows programının düzgün çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak uyarıları görüntüleyebileceğiniz ve işlemleri gerçekleştirebileceğiniz merkezi bir yer olan İşlem Merkezi'nin bir parçasıdır. İşlem Merkezi'ni ilgilenmeniz gereken güvenlik ve bakım ayarları ile ilgili önemli bildirimleri görüntülemek, belirli sistem ayarları hakkında bilgi almak ve önerilen bakım görevlerini gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca sorunları gidermenize yardımcı olabilecek sorun gidericilere ve başka araçlara da yönlendiren yardımcı bağlantılar da bulabilirsiniz.

    İşlem Merkezi'ne[​IMG]simgesini (görev çubuğunun bildirim bölgesinde bulunur) tıklatarak erişebilirsiniz. Bilgisayarınızda ilgilenmeniz gereken bir sorun oluştuğunda, bir bildirim görürsünüz ve simgenin üzerinde gezindiğinizde en son bildirimleri görürsünüz.

    Eylem Merkezi'ni açmak için Başlat düğmesini [​IMG], Denetim Masası'nı ve ardından Sistem ve Güvenlik altından Bilgisayarınızın durumunu gözden geçirin'i tıklatın.
     


Sayfayı Paylaş