Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX 16GB

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX 16GB


  [​IMG]
  Yeni Sony Memory Stick bellek kartları 20MB/sn okuma ve 15MB/sn veri yazma hızları ile mevcut PRO-Duo kartların elde edebileceği maksimum hızlardan üç kat hızlı bir performans sergiliyor. Sony Memory Stick PRO-HG hafıza kartlarıyla birlikte elde edilen bir diğer ekstra özellik de ücretsiz olarak internetten indirilebilen ve kazara silinen fotoğraf ve dosyaları hızlı bir şekilde geri getirebilen Sony Memory Stick Data Rescue Service yazılımı.

  Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX kartlar sergiledikleri süper performans için 8 bit paralel arayüz kullanıyor. On sene garantiye sahip olan Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX hafıza kartları en iyiyi isteyen kullanıcılar için ideal bir ürün.

  Sony yetkililerinin konu hakkındaki görüşleri şöyle: "Yakın gelecekte piyasaya sunulacak olan Sony Handycam modellerinde olduğu gibi kompakt boyutlu ve Full HD destekli video kameraların yükselişe geçmesi yüksek kapasiteli Memory Stick hafıza kartlarına olan talebi de arttıracaktır. Bu kartların kullanım alanına örnek olarak saniyede 5 kare seri çekim kapasitesine sahip olan Sony Alpha DSLR fotoğraf makinesi gösterilebilir. Geniş veri depolama kapasiteleri kompakt dijital fotoğraf makinelerinde de son derece kullanışlı olmakta. Bu sayede tatile çıktığınızda yetersiz hafıza gibi bir endişe yaşamanıza gerek kalmayacaktır."

  Sony Memory Stick PRO HG Duo HX 16GB
  16GB seviyesinde yüksek veri kapasitesi
  20MB/sn veri okuma, 15MB/sn veri yazma hızı
  USB adaptörü ile maksimum performans ve uyumluluk
   


Sayfayı Paylaş