Sony Ericsson XPERIA X2

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Sony Ericsson XPERIA X2

  [​IMG]
  [​IMG]
  Sony-Ericsson XPERIA X2 cep telefonunun dikkat çeken diğer bir özelliği de sıklıkla kullanılan uygulamalara hızlı erişim sağlayan SlideView fonksiyonu. Telefon rehberi, mesajlar, medya ve diğer içeriklerle süratli etkileşim sağlayan SlideView özelliği kullanıcıların gelen aramalara, etkinliklere, e-postalar ve yazılı mesajlara genel bir şekilde göz atabilmelerine olanak tanıyarak önemli noktaları kaçırmamasını sağlıyor. QWERTY klavye destekli mesajlaşma ile Windows Mobile kullanıcıları sunumlarını büyük ekran televizyonlarda gerçekleştirebiliyorlar. Sony Ericsson XPERIA X2 tüm bu özellikleriyle genel ofis işlemlerini çocuk oyuncağı haline getiriyor.

  Önceden yüklü özel tasarım 14 adet XPERIA paneli ve 16 tane de indirebilme olanağı ile kullanıcılar Sony Ericsson XPERIA X2 cep telefonları ile hiçbir sınır tanımıyorlar. Skype'dan Mytopia ve Google'a, oyunlardan CNN ve Windows Live'a kadar yayılan bu paneller kullanıcıların kendileri açısından önemli buldukları içerikleri güncelleyebilmelerini sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar geliştirilmiş dokunmatik kullanıcı arayüzü ve 3D imza paneli aracılığıyla iş dünyası, eğlence ve iletişim kategorilerinde sınıflandırılmış esnek masaüstü panellerinin avantajlarını yaşıyorlar.

  Sony Ericsson XPERIA X2 cep telefonunda eğlencede özelliklerinden de ödün verilmemiş. Telefonun 3.2 inç büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı ve DVD kalitesindeki görüntüsü keyifli bir multimedya keyfi sunuyor. XPERIA X2'nin 8.1 megapiksellik dijital kamerası da telefonseverlerin anında fotoğraf çekebilmelerine ve sonrasında da bunları sevdikleri ve aile bireyleri ile paylaşmalarına imkân veriyor.

  Cihazın çok güzel fotoğraf ve video performansı var.
  8.1 megapiksel kamera
  16x'e kadar dijital zum
  Otomatik Netleme
  Coğrafi etiketleme
  Görüntü Sabitleyici
  Web'e yükleme
  Dokunmatik netleme
  Video ışığı
  Video kayıt
   


Sayfayı Paylaş