Sony Ericsson XPERIA X10

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Sony Ericsson XPERIA X10


  [​IMG]
  Sony Ericsson XPERIA X10 cep telefonunu resmen duyurdu. İletişimi gerçek anlamda eğlenceye dönüştüren bir kullanıcı deneyimi sunan cep telefonu modellerinin yeni üyesi Sony Ericsson XPERIA X10 akıllı cep telefonu Sony Ericsson'un eğlence deneyimini ve zengin grafiklerini akıllık kullanım yetenekleri ile bir araya getiren Sony Ericsson XPERIA X10 akıllı cep telefonu yeni UX platformu ile sürekli gelişen özellikler ve yetenekleri de beraberinde getiriyor. Yeni Sony Ericsson XPERIA X10 akıllı cep telefonu kullanıcıların cep telefonları ile etkileşim yöntemlerini kökünden değiştiren fonksiyon ve özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

  Sony Ericsson Başkanı Bert Nordberg'in ürünle ilgili görüşleri şöyle: "Sony Ericsson XPERIA X10 cep telefonu ve 2010 yılının ilk yarısında duyuracağımız yeni ürün modellerimiz, telefonseverlerin seçim özgürlüğünü genişleten ve mümkün olan en iyi kullanım deneyimini sağlayan bir açık ve çoklu platform stratejisi sunma kararlılığımızın bir göstergesidir. Küresel operatör ortaklıklarımızdan Sony Ericsson XPERIA X10 hakkında son derece olumlu reaksiyonlar aldık ve yeni bu yeni ürünlerimizi 2010'un ilk yarısından itibaren Japonya dâhil tüm dünya çapında kullanıcıların beğenisine sunacağız

  Sony-Ericsson XPERIA X10 özellikleri
  Sony Ericsson X10 cep telefonunun Timescape uygulaması üzerinden arkadaşlarınızla olan tüm iletişiminize, Mediascape uygulaması aracılığıyla da istediğiniz tüm sanatçı bilgilerine ulaşabiliyorsunuz: sonsuz tuşuna dokunun ve bu bilgilerin tümünü elde edin. Bu kadar basit ve çabuk. Dışarı çıkmak mı? Bilgi edinmek mi ? Yoksa yalnızca rahatlamak mı istiyorsunuz? Android Market özelliğini kullanarak istediğiniz herhangi bir uygulamayı indirin ve Sony Ericsson Xperia X10 cep telefonunu tamamen kendinize özel hale getirmek için dilediğiniz şekilde özelleştirin.
   


Sayfayı Paylaş