Sony Ericsson-Xperia Pureness

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  Sony Ericsson daha önce de şeffaf ekranlı bir cep telefonu hazırladığını duyurmuştu. "Kiki" gibi ilginç bir kod adına sahip olan bu telefon hakkındaki ilk bilgiler ise oldukça sınırlıydı. Nihayet firma projesini tamamladı ve Xperia Pureness'ı basına tanıttı.

  Xperia Pureness'ın şeffaf ekranı yüksek çözünürlüklü videoları oynatmak için pek uygun olmasa da, göze çok hoş gelen bir yapısı olduğu da bir gerçek. Sony Ericsson'un sözcüsü yaptığı resmi açıklamada şunları söyledi; " Xperia Pureness cep telefonlarına bir teknoloji ürünü değil, bir sanat eseri olarak yaklaşmaktadır. Tasarımcılarımız Xperia Pureness'i geliştirirken bu ürüne suyun saflığını ve sakinlik duygusunu yansıtmaya çalıştılar".

  Fakat ne yazık ki Sony Ericsson şu an için telefonun teknik detayları hakkında halen daha fazla bilgi vermekten kaçınıyor. Şu an için tek bilinen telefonun Kasım ayında piyasaya çıkacağı.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  çok ilginç tasarımlar çıkmaya başladı bu rekabet ortamında, buda hem ilginç bir düşünce hemde çok ilgi çeken bir proje olacagını tahmin ediyorum :)
   
 3. pult Well-Known Member

  Şahsen ben elimi bile vurmam,bu büyüteç kılıklı şeye,almayayım:)
   

Sayfayı Paylaş