Son Yaz Balkanlar 1912 Kim Kimdir

Konusu 'Diziler' forumundadır ve elif tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Son yaz Balkanlar kim hangi rolde
  Son Yaz Balkanlar 1912 Kim Kimdir, Son yaz Balkanlar dizisinde kim hangi rolde oynuyor, son yaz Balkanlar dizisinde kim kimdir, Son Yaz Balkanlar 1912 Oyuncuları ve rolleri

  ATV’de yakında başlayacak olan dizileriden birisi de Son Yaz Balkanlar 1912 dizisi… Yakın zamanda izleyici ile buluşacak dizide sevilen oyuncular bir araya geldi…

  Furkan Palalı
  [​IMG]

  Furkan Palalı (d. 27 Ekim 1986, Konya), Türk oyuncu ve manken. 2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Fakat 2010'dan beri yer aldığı bir çok ulusal ve uluslararası defilede ve yine 2010 yılında Tuncay Özinel tiyatrosunda başlayan oyunculuk kariyeriyle, tiyatro oyuncusu olarak Best Model of Turkey seçilen ilk manken olmuştur.

  Hazal Kaya
  [​IMG]

  1 Ekim 1990'da Gaziantep'te doğan Hazal Kaya liseyi İstanbul İtalyan Lisesinde okumuştur. Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümüne 2009 yılında girmiştir ve halen eğitimi devam etmektedir. 2007 yılında ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal'i canlandırmıştır. 14 Ocak 2011 Show TV'de başladığı Adını Feriha Koydum adlı diziyle ekranlara geri döndü.

  Tuğçe Kazaz
  [​IMG]

  Tuğçe Kazaz (d. 26 Ağustos, 1982) Türk manken ve Miss Turkey 2001 birincisidir.

  26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir'de dünyaya geldi. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde öğrenim gördü. 2001 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında birincilik elde etti. George Seitaridis ile evlenmeden önce Ortodoks oldu ve Maria Seitaridis ismini aldı. Sonra kocasından boşandı ve Türkiye'ye döndü. Kocasından boşandıktan sonra Budist oldu, hizmetçi muamelesi görünce Budizmi bırakarak İslamiyet'e döndü. Tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı aldı.
   


Sayfayı Paylaş