Smile yazlık internet paketi

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  Yazlık İnternet Paketi
  Kullanım süresi dolunca kendi kendine kapanan ve Türkiye’de ilk ve tek olan Yazlık İnternet Paketi hızlı, pratik ve ekonomik!

  “smile adsl Yazlık İnternet Paketi” nedir?
  Kullanım süresi dolunca kendi kendine kapanan ve Türkiye’de ilk ve tek olan “Yazlık İnternet Paketi”, kısa süreli internete ihtiyaç duyan herkes için tasarlandı. 2, 3 ve 6 aylık olmak üzere 3 seçenekli paketlerle hazırlanan Yazlık İnternet Paketi ile smile adsl, yine Türkiye’de bir ilk olan “tak-çalıştır” modemle birlikte kullanıcılara formalitelerden uzak, hızlı, pratik ve ekonomik bir kampanya sunuyor.

  “smile adsl Yazlık İnternet Paketi”in içerikleri ve avantajları nelerdir?
  Kısa süreli internet kullanımına ihtiyaç duyanlar için 2, 3 ve 6 aylık olmak üzere 3 seçenekli paketler hazırlayan smile adsl, Yazlık İnternet Paketi’i hem limitli hem de limitsiz tarifelerde kullanıcılarına sunuyor. Kullanım süresi bittiğinde otomatik olarak kapanan bu paketler KDV, ÖİV, aktivasyon ücretleri de dahil olarak 69 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla seçimi abonelere bırakıyor. Modem talep edenler ise kablolu modem için peşin 30 TL, kablosuz modem için ise 54 TL ödeyerek modemlere sahip olabilirler.

  “smile adsl Yazlık İnternet Paketi”i kimler kullanmalıdır?
  Kısa süreli internet kullanımına ihtiyaç duyanlar, avantajlı bir internet erişimi bağlatmak isteyen tüm kullanıcılar bu kampanyayı kaçırmamalıdır.

  “smile adsl Yazlık İnternet Paketi”e nasıl sahip olabilirsiniz?
  Hemen 0 212 444 33 75’i arayarak, ya da web sayfasımız üzerinden form doldurarak bu kampanyadan yararlanabilir, aboneliğiniz anında başlatabilirsiniz.

  “smile adsl Yazlık İnternet Paketi” tarifesi
  [​IMG]

  Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Kampanya 30 Eylül 2010 tarihine kadar geçerlidir. 2, 3 ve 6 aylık olarak belirtilen fiyatlara 24 TL'lik aktivasyon ücreti dahildir. Yazlık İnternet Paketi abonelikleri sadece kredi kartı ile yapılmaktadır. Limitli pakette limit aşımı ayrıca ücretlendirilecek olup, abone kredi kartından tahsil edilecektir. Yazlık İnternet Paketi 2 aylık, 3 aylık ve 6 aylık olarak satışa sunulmaktadır. Satın alınan paket süresi sonunda internet erişim hizmeti otomatik olarak kesilecektir. Talep edilirse kablolu modem peşin KDV dahil 30, kablosuz modem KDV dahil 54 TL’ye ayrıca satılmaktadır. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
   


Sayfayı Paylaş