Smile h@p (hızlı adsl paketi)

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  D&R’lardan ulaşabileceğiniz HAP paketi ile internete hızlı bağlanabilirsiniz. Üstelik, smile güvenlik hizmetinden 1 yıl ücretsiz faydalanabilirsiniz!

  smile h@p nedir ?
  smile hap smile adsl’in mevcut kampanyalarından istediğinizi seçerek faydalanabileceğiniz, dilediğiniz hız ve limitteki smile adsl paketlerine hızlıca abone olabileceğiniz, üstelik smile güvenlik paketini 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz hızlı adsl paketidir.

  smile h@p nasıl aktive edilir ?
  HAP yazip, ardından kutunun içinden çıkan aktivasyon kodunu, adınız ve soyadınızı yazarak 5200’a sms gönderin ya da 0212 444 33 75 numaralı gülümseten hattı arayın. Aktivasyon kodunuzu ve gerekli bilgileri vererek aboneliğini başlatın.

  smile h@p'ın 31 Aralık 2010 tarihine kadar aktive edilmesi gerekmektedir.

  smile h@p’ın avantajları nelerdir ?
  smile adsl aboneliğinizin hızlı ve kolay bir şekilde aktive olmasının yanında smile adsl güvenlik paketinden 1 yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanma avantajını yaşarsınız. smile hap paketi ile birlikte smile adsl’in tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

  smile adsl avantajları
  smile güvenlik:
  Bilgisayarınızı ve ağınızı internetten gelebilecek zararlara karşı korur.
  Bu paketle 1 yıl ücretsiz smile güvenlik kullanım hakkına sahipsiniz.
  smile gezgin:
  Yurt dışında wireless noktalardan internete sınırsız bağlanma olanağı sağlar.
  smile vitamin:
  İinternet üzerinden kullanılan eğitim destek aracıdır.
  smile tv:
  Kaçırdığınız ya da merakla beklediğiniz dizi, maç ya da programa isteizle.com’dan istediğiniz an ulaşmanıza olanak verir. Üstelik, smile adsl abonesiyseniz, %50 indirimli olarak...
  smile müzik:
  smile adsl online işlemler sayfasından Gold paket satın alarak sendinle.com üzerinden dinleyebileceğiniz, sosyal bir müzik portalıdır.
  smile oyuncu:
  En yeni, en heyecanlı, en farklı...binlerce eğitici ve eğlendirici flash ve masa oyununa smileoyuncu.com adresinden ulaşabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş