Smile Güvenlik

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  smile güvenlik nedir?
  smile adsl güvenlik paketi, internet virüsleri, casus yazılım, istenmeyen e-posta, truva atları, davetsiz misafirler ve çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı güncel güvenlik sistemleri ile bilgisayarınızı tehditlerden koruyarak , sizin rahat rahat sörf ve alışveriş yapabilmenizi sağlar.
  Yüklemesi ve yönetmesi kolay smile güvenlik paketi otomatik güncellemeleri ile bilgisayarınızı en yeni tehditlerden bile korurken tüm bu işlemleri bilgisayarın performansını düşürmeden gerçekleştirir.

  Güvenlik Paketine hemen abone ol 1 ay ücretsiz kullan.
  Güvenlik Paketi üstelik ayda sadece 1,99 TL
  Not : Aylık abonelik ücretine KDV dahildir.

  Anti-Virüs : E-posta yoluyla, internet dosya yüklemelerinden ve taşınabilir medya ve bilgisayarlardan gelen virüsleri tespit eder ve yok eder.
  Anti-Spyware : Adware, greyware, rootkits ve yeni tip iyi gizlenmiş saldırıları durdurma ve silme özelliği mevcuttur.
  Antispam-Antivirüs Karantina : Spam veya virüs bulaşmış dosyalar silinemediğinde karantina altına alır.
  e-posta Tarama : Tüm e-postalarınızı kontrol ederek posta yolu ile zararlı kodların sisteminize bulaşma riskini en aza indirir.
  Anti-Phishing : Kredi kartı bilgilerinizi, şifrelerinizi veya banka bilgilerinizi çalmak için dizayn edilmiş saldırılardan korur. Kolay ayarlanır ve ziyaret ettiğiniz web sitelerinin risk seviyelerini size bildirir.
  Yerel Ağ Kontrolü : Birden fazla masaüstü bilgisayar olması durumunda; bir bilgisayar üzerinden diğerlerinin yönetilmesini sağlar.
  Güvenlik Duvarı : Bilgisayarınız ile hackerlar ve solucanlar arasında duran bir kalkan gibidir. Sisteminizin zayıf noktalarını ve açık portlarını kapatarak internet çıkışınızı güvenli hale getirir.
  Ebeveyn Kontrolü : Bilgisayarınızın erişebileceği veya erişemeyeceği web site kategorilerini belirleyerek uygunsuz içeriklerden ve bu sayede gelebilecek olan zararlı yazılımlardan korunabilirsiniz.
  Kablosuz Bağlantı Koruması : Bağlandığınız kablosuz ağların güvenliğini denetleyebilir, oluşturduğunuz profilleri tavsiyelere göre konumlandırabilirsiniz.
  Otomatik Güncelleme : Kullanıcının belirlediği gün ve saatlerde ya da otomatik olarak zararlı yazılımlara karşı güvenlik paketi kendini günceller.
   


Sayfayı Paylaş