Sitem Sözleri Face

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim.

  Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle

  Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!!

  Aşkımız şu üzerine yazılan bir masaldı, göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

  Seni Özlemek İstemiyorum Ben Yaşamak İstiyorum ..

  Ölüm Gaz Pedalına Basan Ayakta,Hayat Direksiyonu Tutan Kollardadır. Bunun Eğlencesi ise; Ölümüne Basıp Hayata Tutunmaktır.

  Şuanda mesaj atmasını istediğiniz kişi inşallah size mesaj atar. Sabaha kadar konuşursunuz.

  Hiç beklemediğin bir anda biri birden gelip, Herşeyi düzeltmiş ve seni mutlu etmişse, Fazla heyecalanma. Gidecek O, hemde birdenbire.. Hemde herşeyi mahvedecek şekilde.

  Bi hayli kırgınım.. Kime olduğunu, neden olduğunu bilmeden.. Belki hayata, belki kendime, belkide dilimden düşmeyen keşkelere.

  Ailenizi sevin, büyümekle okadar meşgulüz ki çoğu zaman onlarında büyüyüp, yaşlandığını unutuyoruz.

  Keşke Diyorum Kendime Yaşadığın Hayat Gibi Sende Gerçek Olsaydın Yalanların Ve İğneliyici Lafların İçinde Kaybolmasaydın Belki Değerin Olurdu Gözlerimde.

  Suskunluğum Korkumdan Değil Karşımdakinin Adam Olmamasındandır.

  Ne yeniden yaşamak mümkün, Ne de yaşadıklarını silebilmek. Önemli olan ilk defa değil, Son defa sevebilmek.
   


Sayfayı Paylaş