Side Gece Hayatı

Konusu 'Antalya' forumundadır ve GamZe tarafından 7 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Side Gece Hayatı
  Side Antalya'nın bir turizm ilçesi olduğundan bölgeye her yıl bir çok turis akın etmektedir.Bu turistler yerli ve yabancı olsada yabancılar ve daha çok ülkelerinde sıcak deniz bulunmayan Ruslar olmaktadır. Bölgeye gelen turistlerin arasında gençlerinde olması ve bu gençlerin eğlenme isteği bölgeye yeni bir sektör getirlmiştir. Side'de gece hayatı gece saatlerinde başlar ve günün ilk ışıklarına kadar sürmektedir.Bu potansiyeli gören yatırımcı ve işletmeciler bölgeye oldukça kaliteli eğlence merkezleri açmışlardır. Bölgedeki eğlence merkezlerinde düzenlenen çeşitli aktiviteler ve partiler sayesinde yüzlerce genç sabahlara kadar eğlenmektedir. Bölgede lüks eğlence merkezlerinin yanında her kesimin bütçesine uygun eğlence merkezleride bulunmaktadır. Bunun sonucunda bölgede oldukça canlı bir gece hayatı oluşmuştur. Bölgeye gelen yabancı turistlere hizmet olarak onların kültürlerini yansıtan ve daha çok onlara yönelik eğlencelerde düzenlenmektedir. Bu sayede her yıl Side'ye bir çok turist gelmektedir.

  Bölgede gençlerin tercih edip eğlenmek için uğradığı Light House, Miranda, Titanic ve Oxyd Disco gibi mekanlar var. Limanda bulunan restorantların bar tarifeleri var.

  - Light House Disco; deniz fenerinin önünde, açık ve kapalı bölümlerden oluşuyor. 1000 kişilik kapasitesi bulunuyor. DJ"lerin çaldığı müzik, pek çok kişiyi sabaha kadar eğlendiriyor. Light House sabah saat 08:00 den, sabah saat 04:30 kadar hizmettte. Gündüz saat 08:00-21.00 arası cafeterya, 21:00-04:30 arasy disco olarak müşterilerine hizmet verip eğlendiriyor. 21:00-23:00 arasy happy hour yapılıyor. Light House Disco"da yaz sezonunda ayda bir defa dünyada tanınımış bir sanatçının konseri, ayda iki defa da ülkemizde tanınmış müzisyenlerin konserleri yapılabiliyor. Umarım o döneme denk gelirsiniz. Sadece Side değil, bütün Manavgat yöresinin en büyük gece merkezlerinden olan Oxyd Disco, dans gösterileri, lazer ve ışık gösterileriyle ünlü.
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş