Ship Ahoy

Konusu 'Bodrum' forumundadır ve GamZe tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Ship Ahoy

  Bodrum kıyı şeridinde bulunan Göltürkbükü, Avrupa'nın en popular ve en cok ziyaret edilen tatil koylarının başında gelmektedir.
  Gösterişli plaj, restoran ve barları ile New York Times tarafından da Türkiye'nin St.Tropez'i olarak lanse edilen Göltürkbükü yüksek kalitede eğlence anlayışı olan yerli ve yabancı turistler için yıllardır ilk sıradaki yerini korumaktadır.

  Ship Ahoy, yaz sezonu boyunca ve özellikle haftasonları tanınmış simalar ve müdavimleri ile ciddi bir kalabalığa ev sahipliği yapmaktadır. Dolunayın çıkışını kokteyllerini yudumlayarak ve DJ Meto'nun özel performansı ile tecrübe etmek isteyenler için de Ship Ahoy'un büyük bir kitle için çok ayrı bir yeri vardır. Ship Ahoy'da saat yedi gibi akşam hareketlenmesi başlar. Geceleri ise tıklım tıklım ve şov dünyası ünlüleri tarafından doldurulur Ship Ahoy. Önce çeşit çeşit soğuk mezeler, sonra ara sıcaklar; çöpte kalamar, kabaklı sigara böreği ve şefin ünlü patlıcanlı pilavı. Ana yemek olarak et ve balık alternatifiniz var.

  [​IMG]

  Ship Ahoy'da saat yedi gibi akşam hareketlenmesi başlar.
  Geceleri ise tıklım tıklım ve şov dünyası ünlüleri tarafından doldurulur Ship Ahoy.

  Önce çeşit çeşit soğuk mezeler, sonra ara sıcaklar; çöpte kalamar,
  kabaklı sigara böreği ve şefin ünlü patlıcanlı pilavı.
  Ana yemek olarak et ve balık alternatifiniz var.
  [​IMG]
  Saat 24.00 ten sonra kumların üstünde Türkiye'nin en iyi müzik çalan beach barı sizi bekliyor olacak.
  Yemekleri sorarsanız, akşamları fiks menüden çok memnun kalıyorsunuz. Önce altı çeşit soğuk meze geliyor.turkeyarena.com
  Beyaz peynir, kavun, ahtapot salatası, pilaki, patates salatası ve közlenmiş patlıcanlı, üzeri yoğurtlu paket şeklinde nefis bir şey. Sonra sıcaklar: Çöpte kalamar, kabaklı sigara böreği ve şefin ünlü patlıcanlı pilavı. Ana yemek olarak et ve balık alternatifiniz var. Öleceksek ölelim diyenler için dondurmalı baklava var ki çok hoş.

  Ship Ahoy Türkbükü, Bodrum, Turkey
  Tel: 0 252 377 5070 - 377 5259
  Faks: 0 252 377 6381
  Rezervasyon: 0 252 377 5070 - 0 252 377 5259
   


 2. GamZe Moderator

Sayfayı Paylaş