Sezer'in Transferine Mali Genel Kurul Freni

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Fenerbahçe'nin Sezer Öztürk transferi haftaya kaldı.Sarı-Lacivertliler lig bitmeden önce prensip anlaşmasına vardığı Sezer Öztürk konusunda Eskişehirspor ile yapılan pazarlık için son teklifini sunarken, görüşmelere mali genel kurul nedeniyle ara verildi.

  Eskişehirspor Yönetimi cuma günü gerçekleşecek mali genel kurula odaklanırken, Fenerbahçe'nin son teklifinde rakamı 3 milyon Euro'ya çıkardığı öğrenildi.

  Eskişehirspor Sezer'e karşılık Berk Elitez ve Bilica ile 4 milyon euro isterken Fenerbahçe ise 2 milyon 750 bin Euro önermiş ve Berk'i kiralık olarak verebileceklerini bildirmişlerdi. Bugün ise bu rakamın 3 milyon Euro'ya çıktığı ve Abdulkadir'in de listeye kiralık olarak eklendiği öğrenildi.

  Sezer Öztürk transferi hakkında konuşan Eskişehirspor Yöneticisi Erdal Şahbaz, "Fenerbahçe son teklifini bugün iletti. Ortada anlaşılamayacak bir durum yok. Sadece biz şu anda yönetim olarak cuma günkü genel kurula odaklandık. Mali yapılanma ile ilgili çalışmalarımız üzerinde yoğunlaştık. Sezer konusunun yeni hafta başında resmileşeceğini düşünüyorum" dedi.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş