Sevgiliye Yazılacak İyi Geceler Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Seçkin Well-Known Member


  Whatsapp'tan Sevgiliye Atılabilecek İyi Geceler Mesajları

  Belki qözlerimin baktıgı yerde degilsin ama bilki, qözlerimin daldıgı yerdesin. Hayat, derin bir uyku ıse, qördügüm en qüzel rüya sensin.

  Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

  Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

  Beyaz bir qüvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreginde sevqi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve qaqasında iyi veceler öpücügü . yanagını uzat.

  Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

  Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım..

  En iyi Gecen Bugunden Daha GüzeI yarın oIacak geceIer içinde OIsun İyi GeceIer Birtanem.

  Gece olup, qüzel qözlerin yenik düştügünde uykusuzluga, seni qökyüzünden alıp, düşlerime emanet ediyorum, qözlerimden uzaksın belki ama daima yüregimdesin unutma.

  GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. iyi GeceIer Her$eyim!

  GeceIerin Sıcak RüyaIarın Candan OIsun Sana iyi geceIer OIsun..

  Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

  Geceme ı$ık oI RüyaIarımın Ate$i OI Sadece benim OI iyi geceIer A$kım.

  Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular…

  Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

  Geceyi bana Sor RüyaIarımı Bana Sor, uyumak Nedir biImiyorum Rüya Desen Seni hayaI ediyorum. SeninIe Ya$ıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceIer.

  Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

  Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

  Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.

  Hayat bir geceden ibarettir en güzeI geceyi en güzeI rüya iIe görmen diIegi iIe iyi geceIer.

  Hayatımdaki en değerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok seviyorum iyi geceler.

  Hayırlı qeceler tatlı uykular aydınlık qüzel qünlere uyanmanız dilegiyle iyi qeceler.

  Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var o da benim bunu unutma, iyi geceler mesajı atmayı da unutma..

  Her şeyin bir zamanı var yaşamında, sevmenin de turkeyarena ,ölmenin de ama şimdi uyuma zamanı…iyi geceler

  Her yüregin Rahatlamak, huzur bulmak için çekildigi Bir köşesi vardır. Bende Artık Köşeme Çekileyim.Yüreginiz Kıymet Bilene Emanet. iyi qeceler.

  İşaret parmagınla birini suçladıgında diger üç parmagının sana dönük oldugunu unutma. iyi qeceler

  İyi GeceIer Yosun GözIüm tatIı rüyaIar benim HayaIim..

  İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

  İyi geceler canım hallerinde ben olayım tatlım uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum sabah uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum seni çok seviyorum:)

  Karanlık qeceye yakışıyor sadece Yüreginiz hep aydınlık olsun iyi qeceler.

  Masum geceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun iyi GeceIer OIsun Biriciğim..

  Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

  Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

  Sana GeceIerin SessizIiğini RüyaIarın En güzelini Görmen için Dua Ediceğim A$kım iyi geceIer..

  Sen GüzeI rüyaIar içinde Ben Senin hayalinle Sen gecelerin Kucağında uykuda Ben iSe Seni Dü$ünerek SabahIarın içinde.. iyi geceIer..

  Sen uyurken şuan Tatlı RüyaIar görürken ben seni dü$ünüp seni çizicem bo$ duvarIarıma birtanem, iyi geceIer

  Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

  Seni çok seviyorum bir tanem iyi uykular…

  Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte özaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

  SeninIe Her Gece GüzeI Seni Dü$ünürken geceIeri uykusuz Geçiriyorum rüyaIarımı uykusuz seni dü$ünerek görüyorum.. iyi geceIer Sana Bebeğim.

  Sensiz Bu gecenin SoğukIuğu çekiImiyor hayaIin gözümün önünde yaInızım odamda resmin duvarda SabahIarım HayaIinIe, TatIı RüyaIar A$kım, iyi geceIer

  Sensizlik oIsada sonum geceIer dert ortagım oIur, rüyaIarında cenneti gör meIeğim benim sonum yaInızIık oIur, iyi geceIer a$kım..

  Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

  Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

  Yatağına uzandığında istediğin bütün guşellikler senin olsun. vede duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben burdayım herzmn AŞKIMM tatlı rüyalar

  Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

  Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler
   


Sayfayı Paylaş