Sevgiliye söylenecek en güzel aşk sözcükleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Benim tek amacım sensin hayatta, amacım oldun nefesim olduğun gibi dünyamda, bırakmam seni bu saatten sonra, AŞIĞIm sana bitmez bendeki bu sevda!

  Bugünde seni yazdım yarınlarıma, umutlarıma bağladım seni, ufuklara yazdım adını sen oldun hayatımın anlamı, bir umut ile başlayan bu AŞKI cenete çevirdin seviyorum seni aşkısı...

  Çayımda ki şeker gibi, ekmeğimin tuzu gibi, gözlerimin feri gibi, hayatımın anlamısın sen sevgilim, bendeki can gibi cansın içimde sevgilim..

  Dertlerim olsa da güler geçerim sen varsın yanımda, acılar sensiz vursa da bilirim bürgün olacaksın yanımda, ellerim şimdi boş olsa da bıraktığın sıcak sevgin yeter bana sevgilim..

  Filizim oldun adına kurduğum dünyamda, yeşillendin büyüdün içimde sardın kalbimi bir anda, şimdi seninle mutluluk meyvelerini toplarken kendi dünyamda, anladım yaşamanın anlamını SEN olun nefesim bitmesin bu rüya..

  Gözlerinde buldum hayatımı, cenneti yaşadım seninle hayatımın anlamı, bir mutluluksun sen benim dünyamda, sana köle olurum yaşattığın her anımda...

  Güneş kıskandırır parlayan gözlerin, yıldızları kıskandırır mehtabım sensin sevgilim, sabahım, gecelerim sadece sensin, aslında benim için hayat SEN oldun biriciğim..

  Helalimsin benim, kalbim sana yeminlidir sevgilim, senden başkası olamaz benim eşim, ben seninle yaşamayı sevdim biriciğim..

  Her anımda seni düşünürüm, seni düşündükçe yalnızlığımı unuturum, hayalin sırdaş olur bana karanlık odamda ve adına türküler yazarım seviyorum seni aşığım sana...

  Kralı gelse alamaz içimde ki seni, sen benim kraliçemsin olmuşum huzurunda kölen anla beni, sensizlik olacaksa vur kellemi kılıca bitir ben, turkeyarena ben seni deli gibi seviyorum duysun dünya alem beni...

  O ışıl ışıl parlayan gözlerine hastayım, cennet misali alır beni benden unuturum acılarımı, hayali bile yaşatmaya yeter bana hayatı, seviyorum seni cennet gözlüm sensin benim her gecemin sabahı..

  Sen benim damarımda kanımsın, canımda can olduğun gibi, sen benim gözlerimde ki renksin gülüm olduğun gibi, sen içimde bir bensin sana aşık olduğum gibi sevgilim seviyorum seni..

  Sen hayatıma anlam katan gözlerinle SEV beni, buz tutmuş kalbimi sevginle erit bitir içimde ki buz tutmuş külleri, unutma benim için hayat sensin sevgili, bundan sonra yeminliyim sadece sana çek götür beni seviyorum seni..

  Seninle unuturum acıyı kederi, seninle unuturum çektiğim dertleri, sen mutluluksun seviyorum seni, sen benimsin bu can senin sevgili..

  Sevgilinize söyleyeceğiniz güzel aşk sözlerini bulabilirsiniz sayfamızda.Sevgilinize olan sevginizi anlatmanın engüzle yolu güzel sözcüklerden geçiyor olsa gerek.Sizler için hazırladığımız sevgi sözcüklerimize ekleme yapabilirsiniz sizde beğendiğiniz güzel aşk ve sevgi sözlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Sevgiliye söylenecek güzel aşk sözleri, sevgili için aşk mesajları, sevgiliye söylenecek özlü sözleri bu yazımızda hem kısa hem de uzun olarak içeren yeni yazımızda sizlere sunuyoruz arkadaşlar umarım beğenirsiniz.

  Seviyorum sana bakarken nefesimin kesilmesini, seviyorum ellerimi tuttuğunda kalbimin titremesini, seviyorum seninle bir hayatı geçirmeyi, seviyorum seninle ölümü bile sevgili..

  Yarınlarımın tek anlamı, bugünlerimin heycanı, gözlerimin ışığı, bedenimin can damarı SENSiN birtanem benim..
   


Sayfayı Paylaş