Sevgiliye En Güzel Anlamlı Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan

  Benim için seni görmek suya benzer Seninle yasamak ise nefes almaya Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

  Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle…

  Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..

  Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam…

  Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak,sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

  Bir kadın, hem güzelliğinin farkında olup, hem de mütevazi kalabiliyorsa, güzel bir kadından önce, güzel bir insandır.

  Bir kere yanlış trene bindiyseniz; Koridordan ters tarafa yürümenin hiçbir faydası yoktur…

  Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme! Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

  Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır, bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

  Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, Silmezsen beni istiyorsun, Cevap verirsen beni seviyorsun, Vermezsen bensiz yapamıyorsun, Hadi bakalım ne yapacaksın?

  Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin

  Denizim değil dalgam olurmusun? Ateşim değil külüm olurmusun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olurmusun?

  Dönerim dersin ama kadere inanamam, Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam

  Düşmanlarınızı affedin bu bir büyüklüktür. Ama onları unutmak büyük bir aptallıktır.

  En anlamlı yemin söz vermektir, en büyük intikam affetmektir, en adi söz hiç sevmedim demek; ve en güzel cevap gülüp geçmektir.

  Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, turkeyarena Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma......

  Gözlerin gözlerimde,aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim...

  Gülen gözlerin ve güzel yüzünle binlerce renk kattın yaşamıma... varlığınla gurur duyuyor ve seni çok seviyorum. Teşekkürler.

  Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

  Happy Valentins day my sweatheart! This roses is my heart. I love you baby.

  Hayat seninle güzel. Seni seviyorum...

  Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

  Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım. Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.
  İyi agaç kolay yetismez;rüzgar ne denli güçlü eserse,agaç da o denli saglam olur.

  Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi...

  Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

  Sahiller dalgayı nasıl beklerse,Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, Kuru topraklar suya nasıl hasretse, Sende benim hasretimsin...

  Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

  Sana ne demeliyim bilmiyorum,Güneşim desem güneş batıyor, Hayatım desem hayat kısa, Gülüm desem oda soluyor, Sana canım demeliyim. Çünkü bu can seninle yaşıyor..

  Sen benim gözlerimde saf bir gerçek, Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin. Sen bedenimdeki yumuşak kudret, Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

  Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

  Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin. Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

  Seni denizdeki kumlar,gökteki yıldızlar, okyanustaki sulardan daha çok seviyorum...

  Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı…

  Senin kanadın olmak isterdim Ben olmadan uçma diye Senin baharın olmak isterdim Ben olmadan açma diye

  Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

  Sırdaşım, mutluluk kaynağım, güvendiğim tek arkadaşım. Teşekkürler..
   


Sayfayı Paylaş