Sevgilime Ne Hediye Alsam

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Sevgilime ne hediye alsam acaba
  Sevgilime Ne Hediye Alsam, Sevgilime ne hediye alsam mutlu olur, Sevgilime ne hediye alsam, Acaba sevgilime ne alsam, sevgilime ne hediye alabilirim

  Sevgililer Günü her yönüyle farklılığını hissettiren, özel bir gün. Özel günlerin vazgeçilmezleri arasında hiç kuşkusuz hediyeler en önemlisi. Hele de böylesi romantik bir günde, sevdiğiniz kişiye vereceğiniz hediyenin anlam ve önemi tartışılmaz.

  Bu gerçeğin siz de farkındasınız ancak sevdiğiniz kişiye ne alabileceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz? Aslını sorarsanız değil hediye almaya, ne alabileceğinizi düşünmeye bile vaktiniz yok. Hatta ne almanız gerektiğiniz düşündükçe içinize bir dert düşüyor!

  Aslında alışverişe çıkınca harcadığınız sürenin dörtte üçünden fazlası karar verme-verememe arasında gidip geldiğiniz süredir. Ne alacağınıza karar vermiş bir şekilde alışverişe çıktığınız anda ise, hem 2 saat yerine yarım saat zaman harcayabilir, hem de alışverişe çıkacağınız ana kadar kafanızı meşgul eden soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

  İşte sevdiğiniz kişiye alabileceğiniz hediye alternatifleri;

  Erkekler için
  - Şık bir saat
  - Hoş bir palto
  - Şık bir kemer
  - Şık bir cüzdan
  - Bir gömlek ve kravat takımı
  - Şık bir çakmak-sigara tabakası seti
  - Soğuk günlerde sizi hatırlatacak hoş bir kazak
  - Özel günlerde kullanabileceği için şık bir kol düğmesi seti
  - Ne zamandır istediği fakat lafını bile etmediği kaliteli parfüm
  - İç çamaşırı (Özelikle değişik renk ve desendeki boxer’ları tercih edebilirsiniz)
  - Eğer balık avlamaya meraklı bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa, yepyeni bir olta takımı onu çok sevindirecektir.
  - Zamanının büyük bölümünü bilgisayar karşısında geçiren bir erkek için en güzel hediye ise, son model bir diz üstü bilgisayar olacaktır.
  - Fitness, squash vs. gibi salon sporlarıyla uğraşan bir erkek için ise, yeniz bir eşofman takımı, spor çantası, spor ayakkabası veya yeni bir raket uygun olabilir.
  - Eğer dağcılık, kamp, traking vs. gibi outdoor sporlarla ilgilenen bir eşiniz ya da sevgiliniz varsa, sırt çantası, çakı, kamp takımı, traking ayakkabısı gibi hediyeler emin olun işine çok yarayacaktır.
  - Ve tabii günümüzün olmazsa olmazı cep telefonu. Ne zamandır almayı düşündüğü o yeni model cep telefonunu alarak, sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

  Bayanlar için
  - Şık bir çanta
  - Makyaj çantası
  - Bir çift çizme veya bir çift şık ayakkabı.
  - Kaşkol, bere ve eldivenden oluşan bir takım.
  - İçinde ikinizin resminin bulunduğu hoş bir çerçeve.
  - Özel günlerde kullanabileceği çok şık bir şal veya eşarp.
  - İç çamaşırı, gecelik, şık bir pijama takımı, sabahlık onun için seçebileceğiniz en özel hediyeler arasındadır.
  - Spor yapan bayanlar için eşofman takımı, spor çantası veya spor ayakkabı.
  - Şık bir kazak, gömlek, hırka, elbise, süeter vs. (Aslında giyim zevkine uygun olarak alacağınız her türlü kıyafet onu çok mutlu edecektir.)
  - Parfüm, parfüm, parfüm… Hele de uzun zamandır istediği ancak pahalı bulduğu için alamadığı bir parfümse, bu onu çok mutlu edecektir.
  - Makyaj seti. Ancak bunun için önce makyaj çantasına gizlice bir göz atmanız ve hangi markaları ve renkleri tercih ettiğini öğrenmeniz gerekmektedir. Siz yeterli bilgiyi edindikten sonra, alışveriş merkezlerinin kozmetik bölümdeki satış sorumluları ise en büyük yardımcınız olacaktır.
  - Takı seti ya da tek bir takı da uygun bir hediye olacaktır. Günümüzde düşük ayar altın ya da gümüşün çeşitli taşlarla süslenerek tasarlandığı çok şık takılara rastlamak mümkün. Ayrıca pek çok marka da kendi takılarını üretmeye başladı. Biliyoruz siz hiç farkında değilsiniz ama emin olun o farkında.
   


Sayfayı Paylaş