Sevgililer Gününe Özel Mesajlar

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve ot-gu tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Sevgililer Gününe Özel Mesajlar

  [​IMG] Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok daha güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam bu mesajı okuyan kişidir. Sevgililer günün kutlu olsun!

  [​IMG] Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin, sen hep kalbimde olan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

  [​IMG] Bütün yılları bir mevsimde, bütün mevsimleri bir günde yaşamaya razıyım seninle... Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle...

  [​IMG] Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibilerdi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni; güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  [​IMG] Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Sevgililer günün kutlu olsun!

  [​IMG] Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer günümüz kutlu olsun birtanem!

  [​IMG] Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

  [​IMG] Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, işte bende imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

  [​IMG] Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

  [​IMG] Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

  [​IMG] Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun bebeğim.

  [​IMG] Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

  [​IMG] Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, hiçbir şeye değmezdi yaşamak inan bana. Sevgililer günün kutlu olsun!

  [​IMG] Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  [​IMG] Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

  [​IMG] Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın, çünkü ben anlatamadım...

  [​IMG] Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun.

  [​IMG] Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni...

  [​IMG] Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

  [​IMG] Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!
   


Sayfayı Paylaş