Sevdiğin Kızı Kendine Bağlamanın Yolları

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Sevdigin bayani Kendine Bağlama Yöntemleri
  Sevdiğin Kızı Kendine Bağlamanın Yolları, Bir Kadını Kendine Aşık Etmenin Yolları, Hoşlandığınız kızı elde etmenin yolları

  Çok özel birine aşıksınız ve size önereceğimiz yöntemle onu kendinize aşık edebilirsiniz. Aslında bu öneriler hem bayan hemde erkek için geçerlidir.

  Her şeyden evvel bakımlı ve temiz olmanın şart olduğunu yazmama gerek yok sanırım. Eğer aşık olduğunuz bayanla henüz tanışma fırsatınız olmadıysa, bunun için önce dikkat çekmeniz gerekecek. Bu nasıl mı olacak?

  Aşkınız hangi yerlerde vakit geçiriyorsa bir müddet sizde oralarda olacaksınız ve sizi görmesini sağlıyacaksınız. Onun karşısına SIKÇA çıkarak dikkatini çekeceksiniz ve en önemli olan göz teması bir kaç KEZ aranızda yaşanan Göz temasıyla ilgisini çekmeyi başardıktan sonra, bir müddet ortalarda olmamakta fayda var. Sizi MERAK etsin VE Görmek İstesin.

  Çok uzun aralıklarla olmasada karşısına çıkın VE ilgilendiğinizi Hissettirin. iLK merhabadan Sonrası Çok ÖNEMLİ oLAN 2. Aşamadır. Her neolursa olsun Kendinizden EMİN Olun Kendinize Güvenin Bu çok Önemlidir. Sevdiğiniz Bayanla Konuşurken Mutlaka Gözlerinin İçine Bakın BU aşık Olmanın En Büyük Tetikleyicisidir... Evet Artık aşkınız sizinle...

  Sevgili durumunda da bazı şeylere dikkat etmek gerekiyor. İlgi odak noktası siz OLUN istiyor iseniz şu adımlara dikkat etmekte yarar var.

  1. Aramalar günde 1'e indirilecek.ilerleyen günlerde 2 günde 1 e kadar düşecek.

  2. İltifatlar kesinlikle azaltılacak.

  3. Eskisi gibi çicek,hediye kesinlikle alınmayacak.

  4. En önemli maddeye geldik.Bu madde Aşkınızın kilit sorularına verilecek hınzır cevaplardır.

  Beni kıskanıyor musun?

  Cevap: Yoo niye kıskanayım, ben sana güveniyorum

  Beni seviyor musun?

  Cevap: Tabi Tabi. (Kesinlikle seni seviyorum gibi bir karşılık vermeyin)
   


Sayfayı Paylaş