Sevdiğin Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Sevdiğin Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir
  Sevdiğin Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları, Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etme yöntemleri, bir erkeği kendine aşık etmenin yolları erkekleri aşık etmenin yolları, Sevdigin erkegi nasil elde edersin

  Sevdiğinizin Peşinden koşuyorsunuz fakat ne yapsanız da başarısız oluyorsunuz. Onu elde etmek o kadar zor değil. Birkaç basit kuralla hem onu daha iyi tanıyarak hem de kendinizi daha çok sevdirerek onu elde etmeniz mümkün olabilir

  Sık karşılaşın
  Hoşlandığınız kişi neredeyse siz de oralarda takılın. Size aşık olmadan önce sizden hoşlanmalı.. Araştırmalar, aşkın yaşanmasında kişi, yer ve tetikleyici olayın önemli olduğunu belirtiyor. Sizi ne kadar çok görürse sizden o kadar hoşlanacak.

  Kendinize iyi bakın
  Öncelikle kendinize özen gösterin. Formunuzu korumak için sağlıklı bir diyet yapın. Saç, makyaj ve tırnak bakımına düzenli olarak devam edin. Eğer kendinizi beğenirseniz karşınızdaki kişi de sizi beğenir.

  Kendinizden emin olun
  Kendinden emin olmak sadece bir erkeklere özgü bir davranış değildir. Kendindne emin kadınlar hayatın içine girerler. Doğal bir kendine güvenme yeteneğiniz yoksa, varmış gibi yapmaktan başka çareniz yok.

  Sizi merak etsin
  Sizden hoşlandıktan sonra ve sizi etrafında görmeye alıştıktan sonra, daha az karşılaşmaya ve kendinizi daha az göstermeye çalışın. Bu sizi düşünmesini ve merak etmesini sağlar. Gerçeği söylemek gerekirse uzakta olmak aşkı büyütür yani sizi özlesin ve sizin etrafınızda olmak için çaba göstersin. Unutmayın; kolay elde edilen şeyler çabuk unutulur.

  Göz teması kurun
  Onunla konuşurken, uzun uzun gözlerinin içine bakın. Araştırmalara göre, her durumda aşık olanlar olmayanlara göre % 75 daha fazla göz göze bakışıyor. Onunla normalden daha fazla göz teması kurun ve onun size aşık olduğunu algılamasını sağlayın.

  Dünyadaki tek erkek o
  Sizin için dünyadaki tek erkeğin o olduğunu hissettirin. İyi bir gün geçirmesi için iyi dileklerde bulunan notlar verin, kendisine dikkat etmesini söyleyin ya da nazikçe bir öpücük kondurun. Emin olun bu onu dünyada tek erkekmiş gibi hissettirecek.

  Erkekler de kadınlar gibi dünyada özel olduklarını hissetmek isterler ve bir kadın tarafından sevilmek bunlardan biridir sakın unutmayın bunu Sizlere sevdiğiniz kişiyle mutluklar dileriz.
   


Sayfayı Paylaş