Sevda Demirel Zina Yaptım Pişmanım

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve ot-gu tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Sevda Demirel'den Şaşırtıcı İtiraflar
  "Bunu da Konuşmak Lazım" programina konuk olan Sevda Demirel, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Bir zamanlar sadece silikonlarıyla gündeme gelen Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerde tesettürlü cuma sohbetlerine katıldığını ve ''Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş. Şimdi dini sohbetler ve yaşam tarzımla çok mutluyum. Allah yolunda olmak çok güzel'' açıklamasını yapmıştı.

  [​IMG]

  Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seksi imajını sildiğini söyleyen Sevda Demirel "Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı. Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım. Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm.'' dedi.

  Sözlerini sürdüren Demirel: '' Son ilişkimde dini nikah yaptım. Ama yürümedi. Hayatıma inançlı namazında biri girsin istiyorum. Öyle biri girerse ve evlenirsem umre'ye ve hacca gideceğim. Kimseye ne kırgınım ne kızgın.''

  ''Hande Ataizi'ni bile affettim. Ona tokat attığım için pişmanım. Hatta geçenlerde alışveriş merkezinde gördüm seslendim beni görünce kaçtı. Amacım barışmaktı. Evlenmiş Allah mutlu etsin. Evlilik hediyesi olarak ona elektrik süpürgesi göndermeyi düşünüyorum" dedi.
   


Sayfayı Paylaş