Servis kullanana kasko indirimi

Konusu 'Oto Kredi' forumundadır ve OrKuN tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Anadolu Sigorta, işe gidip gelirken servis kullanan çalışanlara yönelik yeni bir kampanya başlattı.


  Uygulama Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde faaliyet gösteren özel şirketlerde çalışanlar ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan ve iş yerlerine servis araçları ile gidip gelen sigortalıları kapsıyor.
  Kampanyaya göre Anadolu Sigorta’nın “Birleşik Kasko” ürününü tercih edecek olan sigortalılar, işe gidiş gelişlerinde servis kullandıklarını belgeledikleri takdirde bulundukları şehre göre farklı oranlarda indirime hak kazanacaklar. Halihazırda birleşik kasko ürününe sahip olan sigortalılar ise uygulamadan poliçe yenilenmesi esnasında faydalanabilecekler.

  [​IMG]

  Servis kullanana İstanbul’da yüzde 30 indirim
  Kampanya özel araç yerine servis hizmetinden faydalanan dolayısıyla özel araçlarını daha az kullanan sigortalılar menfaatlerini daha iyi koruyabilmek amacıyla geliştirildi. Türkiye’de ilk defa yaşama geçirilen uygulamada indirim oranları, İstanbul’da yüzde 30, Ankara’da yüzde 20, İzmir’de yüzde 15, diğer illerde ise yüzde 10 olarak belirlendi.
  İndirimden faydalanmak isteyen sigortalılar, servis kullandıklarına dair çalıştıkları şirket tarafından hazırlanacak olan belgenin örneğini Anadolu Sigorta’dan temin edilebilirler.


  Teminatlar genişletildi
  Anadolu Sigorta’nın Birleşik kasko ürününde yaptığı yenilikler ise sadece servis indirimi ile sınırlı değil. Anadolu Sigorta’nın sigortalılarına sunduğu bir diğer yenilik model yılı uygulamasıyla ilgili gerçekleşiyor. Oranı yüzde 30 olarak güncellenen model yılı indiriminin, ek olarak minibüsler için de geçerli olması sağlandı. Diğer yandan Anadolu Hizmet 'Kasko' Hususi Otomobiller teminatı da, yolda onarım amacıyla yardım aracı gönderilmesi, yolda onarım, kısa mesafeli yolcu taşıma ve transfer hizmetleri, araç trafik muayene işlemlerinin organize edilmesi gibi hizmetleri kapsayacak şekilde genişletildi.

  23.09.2008, Salı
   


Sayfayı Paylaş