Servis Kesintisi Sonrası RIM'den Kullanıcılarına Müjde

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve Balako tarafından 17 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  RIM'in sunucularının çökmesi sonucu BlackBerry kullanıcıları günler boyu internete giremezken, bu sıkıntıyı çeken kullanıcılarına teşekkür etmek için toplam değeri 100 doları bulan uygulamalarını kullanıcılara ücretsiz olarak sunacak.

  [​IMG]

  Söz konusu uygulamalar, önümüzdeki haftalarda BlackBerry App World’den kullanıcıların hizmetine sunulacak ve müşteriler bu hizmetten 31 Aralık 2011 tarihine kadar yararlanabilecek.

  RIM Co-CEO’su Mike Lazaridis, global ağlarının 70 milyondan fazla BlackBerry müşterisinin iletişim ihtiyaçlarını desteklediğini belirterek “Müşterilerimizle aramızdaki ilişkiye büyük önem veriyoruz. Son 12 yıldır onların güvenini kazanmak için çok yoğun çalıştık. Kendimizi, müşterilerimizin bizden bugün ve gelecekteki beklentilerini ve yüksek standarttaki güvenilirliği sağlamaya adadık.”

  BlackBerry kullanıcıları, premium uygulamaların tamamını, 19 Ekim Çarşamba gününden itibaren dört haftalık bir süre içinde, uygulamalar sunuldukça, BlackBerry App World’den indirilebilecek. Bu süre içinde sunulacak uygulamalar arasında şunları bulunuyor:

  o SIMS 3 - Electronic Arts
  o Bejeweled - Electronic Arts
  o N.O.V.A. - Gameloft
  o Texas Hold’em Poker 2 - Gameloft
  o Bubble Bash 2 - Gameloft
  o Photo Editor Ultimate - Ice Cold Apps
  o DriveSafe.ly Pro - iSpeech.org
  o iSpeech Translator Pro - iSpeech.org
  o Drive Safe.ly Enterprise - iSpeech.org
  o Nobex Radio Premium - Nobex
  o Shazam Encore - Shazam
  o Vlingo Plus: Virtual Assistant - Vlingo

  Bu ücretsiz uygulamaların sayısı ilerleyen haftalarda artacak.

  RIM kurumsal müşterileri ayrıca 1 ay süreyle ücretsiz teknik destek hizmeti de alabilecek. Mevcut müşterilerin varolan teknik destek hizmetlerine 1 ay eklenirken; teknik destek kontratı bulunmayan müşteriler ise RIM’in BlackBerry Teknik Destek Hizmetleri’ni 1 aylık deneme olanağına sahip olacak.
   


Sayfayı Paylaş