Seohyun Kimdir?

Konusu 'Hakkında Bilgi' forumundadır ve Seçkin tarafından 28 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

 1. Seçkin Well-Known Member


  Seohyun, gerçek adı Seo Ju-hyun, (d. 28 Haziran 1991), Güney Koreli şarkıcı, aktris ve Güney Koreli kız grubu Girls' Generation ve alt grup TTS üyesidir.

  Seohyun Seoul, Güney Kore'de 28 Haziran 1991 tarihinde doğdu.

  Annesi Kim Young-ah bir piyano öğretmenidir ve Seohyun'a 5 yaşındayken piyano çalmayı öğretti. 2009 yılında Girls 'Generation ve Kim Jungeun Chocolateın' bir bölümüne çıktı ve özel konuk olarak, Seohyun'un annesi sahneye katıldı.

  SM Entertainment için seçmelere onu teşvik eden bir metro treni istasyonunda, sürme sırasında bir ilkokul öğrencisi olarak, Seohyun bir yetenek personeli tarafından keşfedildi. 2003 yılında, Seohyun seçmelere ve SM Döküm Sistemi kapsamında şirkete katıldı. Başvuru aksine onu seçmelere katıldığı zaman çocuk şarkıları söylerken bilinir. Daha sonra, 21 Ağustos 2014 tarihinde Seul Orta Okulu ve Daeyoung Lisesi katıldı ve 9 Şubat 2010 tarihinde Jeonju Sanatlar Lisesi'nden mezun oldu. Seohyun üniversitenin mezuniyetinde oyunculuk bir derece ve bir Başarı Ödülü'nü aldı. Onun Girls 'Generation grup arkadaşı Yoona'da aynı üniversitedeydi

  Seohyun bir kitabında, zaman içinde bir noktada, ona zor zamanlarda yardım ettiğini belirterek, akıl hocası ve rol modeli olarak, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-moon'u aldı.
   


Sayfayı Paylaş