Sen Kimsin film oyuncuları ve konusu

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 26 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Sen Kimsin Filmi Konusu Oyuncuları
  Sen Kimsin film oyuncuları ve konusu, Sen kimsin Tolga Çevik, sen kimsin filmi konusu nedir, sen kimsin filminin konusu nedir, sen kimsin filminin konusu ve oyuncuları hakkında bilgi verebilirmisiniz, sen kimsin oyuncuları ve konusu

  Tolga Çevik, hiç gülmez denilenleri bile güldürecek Tolga Çevik'ten yerli Mr. Bean. Başrollerini Tolga Çevik ve Zeynep Özder'in paylaştığı "Sen Kimsin?" adlı komedi filmi, Yerli Mr. Bean olarak tanımlanıyor. Rowan Atkinson'ın başrolünde oynadığı Mr. Bean serisini hatırlatan film; Tolga Çevik'in canlandırdığı Dedektif Tekin'in sakarlıklarıyla damgasını vurduğu maceraları anlatıyor. 2 Mart 2012 de gösterime giren filmde ayrıca Köksal Engür, Toprak Sergen ve Pelin Körmükçü de rol alıyor.

  Filmin Yönetmen: Ozan Açıktan.
  Filiminin Oyuncuları:Tolga Çevik, Köksal Engür, Pelin Körmükçü, Toprak Sergen ve Zeynep Özder dir.

  [​IMG]

  Kısaca Filmin Özeti ise şöyle;
  Tekin (Tolga Çevik) ve emekli trafik polisi yardımcısı İsmail abi (Köksal Engür), kaybolan bir kızı bulmak için, hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikâye, hesaplaşmaların, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum kim suçlu birbirine karışır. Hafiyelerimizin tek bir hatası vardır, o da kendi yöntemlerini kullanmak.
   


Sayfayı Paylaş