Seat’tan indirimli servis günleri

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Doğuş Otomotiv-Seat, 26 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak bahar servis bakım kampanyasıyla, Seat sahiplerine mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi ve mekanik yedek parçada yüzde 20, orijinal aksesuarlarda ise yüzde 10 indirim imkanı sağlayacak.

  [​IMG]

  Yaz mevsiminin sıcak ve bunaltıcı ikliminin kendini daha fazla hissettirdiği bu günlerde Doğuş Otomotiv-Seat, Seat model sahiplerinin araçlarını yaz aylarının zorlayıcı koşullarına daha erken hazırlayabilmeleri amacıyla yeni bir servis kampanyasına start veriyor.

  26 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak avantajlı bahar bakımı kampanyası kapsamında, Seat sahiplerine mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi ve mekanik yedek parçada yüzde 20, orijinal aksesuarlarda ise yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.

  Doğuş Otomotiv-Seat’ın Türkiye genelindeki 42 Yetkili Servis noktasında sunulacak bahar bakımı kampanyası kapsamında filtreler, kayışlar, gergi rulmanları, bujiler, debriyaj baskı balata, silecek süpürgesi ve lastikleri, amörtisörler, volan, su pompası, antifriz, fren balataları ve diskleri, susturucular ve katalitik konvertör gibi mekanik yedek parçalar için yüzde 20 indirim avantajı sunuluyor.

  26.05.2008, Pazartesi
   


Sayfayı Paylaş