SEAT Yeni Ibiza SC 2010

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Yeni SEAT Ibiza SC'nin dış kısmı yolda gerçek bir kişilik yaratan dinamik çizgilerle belirlenmiştir. Her çizgi bir nedenden dolayı tasarlanmıştır ve otomobille bir bütün olarak zahmetsizce akıp gider. Tam olarak karizmatik bir moda tasarımından bekleyeceğiniz gibi.

  SC kısaltması SportCoupé anlamına geliyor. Bir SportCoupe tasarlamaya karar verdiğimizde, gerçek bir başyapıt olmasını istedik. Tasarımda, detaylarda, kullanışlılıkta, güvenlikte ve performansta mükemmellik anlamına gelen bir otomobil hakkında konuşuyoruz. Bu otomobili deneyen herkesin hem gururu okşanacak, hem de baştan çıkarılacak.

  Yeni SEAT Ibiza SC'nin içine girin: Dikkat çekici çizgileri, benzersiz ayrıntı seviyesi ve atletik dış görünümü yansıtan bir iç tasarım. Hepsi her unsurun modern bir bütüne uyumu amacı ile tasarlanmıştır.

  Benzinli Motorlar:
  1.2 lt 70 hp
  1.4 lt 85 hp
  1.6 lt 105 hp
  1.6 lt 105 hp DSG
  1.4 lt TSI 180 hp DSG

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

  SEAT Ibiza CUPRA bizim çok tutulan ve arzu edilen Ibiza koleksiyonumuza yapılan en hızlı ve güçlü ilavedir ve şaşırtıcı 180 hp 1.4 lt TSI çift-turbo motoru onu kavgadan çekinmeyenlerin otomobili yapmaktadır.
  Bu arada, baş ve göğüs hava yastıkları, Elektronik Fren Yardım Sistemi (EBA) ve Elektronik Stabilizasyon Programı (ESP) dahilindeki yeni bir işlev olan kendiliğinden kilitlenen yeni spor diferansiyel XDS gibi özellikler dahil tam anlamıyla en gelişmiş güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Sonuç olarak güvenlik ve güç kol kola ilerlemektedir.

  Benzinli Motor:
  1.4 lt TSI 180 hp

  Ibiza CUPRA 180 hp 1.4 lt TSI çift-turbo motor, rakipsiz 7 vitesli DSG şanzıman ve kendiliğinden kilitlenen yeni spor diferansiyeli XDS ile donatılmıştır: SEAT Ibiza modeli bir otomobile şimdiye kadar monte edilen en güçlü motordur. Mahallenin etrafında bir tur atmak isteyen var mı? Havuza giderken size eşlik etmesine ne dersiniz? Veya Çeşme’de kısa bir kaçamak? Hem uzun hem de kısa mesafeler için eğitilmiş Ibiza CUPRA' nın nefesini hiçbir şey kesemez - ve onun yeri daima en hızlı şerittir.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş