Seat Yeni Ibiza 2010

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Yeni Ibiza, çarpıcı yeni çizgilere ve tamamen yenilenmiş bir iç mekana sahip. Hepsi, “eğer birşey sadece iyiyse, geliştirilmesi gerekiyor demektir" felsefesi ile tasarlandı. Her bir ayrıntı, mükemmel hale getirilene kadar tekrar tekrar kontrol edildi.

  SEAT Ibiza’yı tasarlarken, onun taze bir esinti gibi olmasını ve sadece tek bir açıdan değil, her açıdan beğenilmesini istedik. Neresinden bakarsanız bakın, ondan asla sıkılmayacaksınız.
  Yeni tasarlanan dış gövdenin, teatral bir deneyim yaratan ve yeni Ibiza’ya güçlü bir duruş veren dinamik ayrıntılara sahip olduğunu göreceksiniz. Her ayrıntı, oluşturulan her çizgi, bir sebep için kondu. Bu sadece bir araç değil, başlı başına bir sanat eseri.

  Ön tasarımını incelediğinizde aracın yeni, gözalıcı, krom çerçeveli SEAT logolu öz ızgaradan başlayan, önden yanlara giden ve arkaya kadar aracın şekline uygun olarak uzanan çizgilerden oluştuğunu görebilirsiniz. Yeni ön farlardan çıkıp kanatların üzerinden geçen çizgileri izleyin. Çizgilerin nasıl böyle zarif ve çekici tasarıma sahip bir gövdeyi oluşturduğuna tanık olun. Yeni Ibiza bakmaya asla doyamayacağınız bir araç olacak. Saf dinamizm. Güçlü kişilik.

  Benzinli Motorlar:
  1.2 lt 70 hp
  1.4 lt 85 hp
  1.6 lt 105 hp DSG
  1.4 lt TSI 150 hp DSG
  Dizel Motorlar:
  1.6 lt TDI CR 90 hp

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

  Yeni Ibiza FR, göz alıcı özelliklerini ortaya koymakta son derece cömert. Tasarım, güvenlik, konfor ve doğal sportifliğin geldiği son nokta...işte Ibiza FR'yi bu denli farklı kılan unsurların toplamı bu. Önce şöyle bir bakın, ardından detayları fark edin.

  Benzinli Motor:
  1.4 lt TSI 150 hp DSG

  Kaputun altına şöyle bir bakın ve gaz pedalına bastığınızda sizi nelerin beklediğini tahmin etmeye çalışın. Yüksek verimlilikteki 1.4 lt TSI 150 hp çift turbo motor, yeni Ibiza FR'ye akıl almaz bir çeviklik ve muhteşem bir performans sağlar ve azami hızı 212 km/s olan aracı 0-100 km hıza sadece 7.7 saniyede çıkarır. Direksiyon simidinden kumanda edilebilen gelişmiş bir spor yazılımı bulunan 7 ileri vitesli en yeni nesil DSG şanzıman, aracın performansını ve sürüş keyfini en üst seviyeye yükseltir. Aynı zamanda yakıt tüketimi ve emisyon salınımı da azaltılmıştır - yani bu zeki yarışçının EU5 egzoz emisyonu yasalarıyla uyumlu olduğunu söylemeye gerek yok. Hayallerle yaşamak hoşunuza gitmiyorsa direksiyonun başına geçin ve hayal kadar gerçek bu keyfi yaşayın.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş