Scania dan kaçırılmayacak fırsat

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  İthal ağır ticari araç pazarının lider markası Scania, şimdi müşterilerine çok cazip fırsatlarla ulaşıyor.Dünyanın önde gelen ağır ticari araç markası Scania bayramı çok cazip fırsatlar ile karşılıyor. Scania Yetkili Satıcılarını ziyaret eden müşteriler göz kamaştırıcı ödeme alternatifleri ve kredi seçenekleri ile karşılaşacaklar.

  [​IMG]

  31 Aralık 2008 tarihine kadar sürecek kredi kampanyasında Scania araçlara Scania Finans işbirliği ile çok cazip faiz, vade ve kredi seçenekleriyle sahip olunabilecek.

  Scania’nın kampanya kapsamındaki P, R ve 2008 yılında piyasaya sürülen G serisi çekici ve kamyonlarına yüzde “0” dan başlayan alternatifli kredi tutarları ve vadeler ile Scania, yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor. Kampanya kapsamında yapılacak alımlarda 48 aya kadar Euro kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, kampanya hakkındaki detaylı bilgiye 02123350440 numaralı Scania Müşteri Danışma Hattından 24 saat ulaşabilecekler.

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, cazip fırsatlar ile kullanıcıların çözüm ortağı olmayı amaçlayan Scania yaygın satış ve servis ağı ile müşterilerine hizmet verirken, her türlü koşulda müşterilerine ihtiyaçları olan satış öncesi imkanları da sağlıyor..
  01.12.2008, Pazartesi
   


Sayfayı Paylaş