Scania dan araç muayenesi öncesinde ücretsiz muayene fırsatı

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Trafik ve araç güvenliği için periyodik halde,
  yaptırılması zorunlu olan araç muayenesi öncesi, Scania sahipleri araçlarını Doğuş Otomotiv Scania Gebze servis noktasında ücretsiz muayene ettirebilecekler. Scania, müşterilerine sunduğu satış sonrası hizmetlere bir yenisini daha ekliyor. Ulaştırma Bakanlığı denetiminde TUVTURK tarafından gerçekleştirilen periyodik zamanlarda zorunlu olarak yaptırılması gereken araç muayenesi öncesi, Scania kullanıcıları araçlarını ön muayeneden geçirerek eksiklerini görebilecekler. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu hizmet İstanbul Gebze’de bulunan Doğuş Otomotiv Scania Servisinde verilecek.

  [​IMG]

  Doğuş Otomotiv Gebze Servisi muayene sırasında araçları ruhsatından, direksiyon sistemi, aydınlatma tertibatı, dingiller, şase, 5. teker, sürücü kabini, motor, debriyaj/vites hız sınırlayıcıdan, araçlarda bulunması zorunlu ekipmanların kontrolüne kadar toplam 43 maddelik ön muayeneden geçirecekler.

  Kontrollerden çıkan sonuçlar araç sahibine rapor halinde verilecek ve muayene istasyonuna gitmeden önce eksiklerini tamamlaması tavsiye edilecektir. Scania kullanıcıları Doğuş Otomotiv Gebze Servis’inden telefonla randevu alarak ön muayene hizmetinden faydalanabileceklerdir.
  Araç kusurundan kaynaklanan trafik kazalarının azaltılmasını ve trafik güvenliğinin artmasını sağlayan düzenli muayene, araç performansının yükselmesini sağlarken, yakıt sarfiyatını düşürmekte, araçların ikinci el değerlerinin yükselmesine yardımcı olmaktadır. Doğuş Otomotiv, "Trafik Hayattır" projesi ile Türkiye'de trafik konusundaki eğitim ve sorumluluk bilincinin gelişmesi ve benimsenmesi konusunda örnek çalışmalara imza atmaktadır.

  Scania, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sınırsız hizmet, kaliteli ürünler ve hep müşterisinin yanında yer aldığı dönemin ihtiyaçlarına uygun kampanyaları ile yeni hizmetler sunmaya devam ediyor.
  29.05.2009, Cuma
   


Sayfayı Paylaş