Savulun LG Viewty Smart II geliyor

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  LG tarafından Viewty Smart adıyla üretilen ikinci görüntüleme uzmanı mobil iletişim ve eğlence cihazı fotoğraf ve video konularında çıtayı oldukça yükseltiyor.
  LG ve Samsung'un, mobil görüntüleme alanında Nokia'yı en çok zorlayan iki marka olduğunu biliyoruz. 120 fps hızlı video kaydı ve eğlenceli kullanımıylı ilgi gören Viewty, LG tarafından yenilenerek pazara görüntüleme alanında iddialı yeni bir model daha sunuluyor. Toplam 8 megapiksel çözünürlük sunan Viewty II, sadece 90 gram ağırlığında ve 12.4 mm kalınlığında. Açıkçası inceliği ve hafifliğiyle de oldukça iddialı olacağa benziyor. Güçlü kamerasının yanı sıra multimedya içeriği açısından rakipsiz yeteneklere sahip olanLG Viewty II, DivX video formatı desteğinin yanı sıra Dolby Mobile çevresel ses sistemini destekleyen ilk mobil iletişim cihazlarından.

  LG'nin Japonca sitesinde resmi olarak duyurulan mobil iletişim ve eğlence cihazı, LG tarafından geliştirilen S-Class isimli arayüzle çalışacak. Böylece dokunmatik ekranı üzerinde çok daha hassas ve eğlenceli bir kullanım sunmayı amaçlıyor. Cihazın kamera arayüzü de yenilenmiş. iPhone arayüzünü andıran sürgü kontrol tuşu sayesinde fotoğraf ve video modları arasında geçiş yapılabiliyor.

  Güçlü bağlantı seçenekleriyle donatılmış LG Viewty II, şebeke dahilinde HSDPA desteği, kişisel kablosuz ağ dahilinde bluetooth ve WiFi bağlantılarını sunuyor. Entegre A-GPS modülünü de bünyesinde barındıran Viewty II, hem fotoğraf hem de videolara coğrafik konum etiketleme yapabiliyor. Son olarak cihazın 30 kare'sn değerinde 70 x 480 piksel video çekebildiğini ekleyelim.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş