Savon Sera Selülit Sabunu

Konusu 'Kozmetik Ürünleri' forumundadır ve Pelin tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Savon Sera Selülit Sabunu

  [​IMG]

  SAVON SERA ( NATUREL BİTKİSEL ) TRANSPARENT KABAK LİFLİ SABUN
  İçinde kullanım boyunca şeffalığını kaybetmeyip E vitamini takviyesi ile cildi besleyen sabun ile sülülit kaşıntı ve mantar tedavisine yardımcı kabak lifi bir arada kullanılmıştır. Cildin üst tabakasında bulunan ölü deri dokularının atılıp temizlenmesi ile derinin solunumunun kolaylaştırılması ayrıca bu bölgeye yerleştirilmiş bulunan zararlı bakterilerin deriden atılmasında büyük fayda sağlanmıştır. Selülit problemi olan bayanlarda bölgeye uygulanan masajla kan dolaşımının hızlandırılıp tedaviye hazır haline getirilmesinde önemli derecede yardımcı olur
  www.turkeyarena.com
  Eski Türk efsanesine göre , Şahmeran şimdiki adı Adana olan Misis bölgesinde yaşamış güçlü bir hükümdardı. O dönemdeki çok büyük savaşcılardan biriydi. Saygı duyulan bir erdeme sahipti ve doğa üstü güçleri ile insanları tedavi edebiliyordu. Bu yalnız hükümdar Tarsus kralının güzel kızı Torosu çok beğenmekteydi. Toros bu

  iki krallığın sınırında bulunan Ceyhan nehrinde yıkanırdı. Şahmeran bu utangaç prensesin kendisini sevdiğinin farkında değildi.İstese bir bakışıyla nehrin kıyısındaki en yüksek ağaca tırmanırdı.Çünkü kalbi onu her gördüğünde her zamankinden daha hızlı atardı.

  Bir gün Şahmeran ağaçtan kayarak düşüp ölür ve kanı nehre karışıp prensesin yıkandığı yerdeki kayaların üstünden damlamaya başlar. Prensen Toros bu kanın Şahmeranın kanı olduğunu anlar ve hemen mermerden içinde kanın bulunduğu geniş banyolardan oluşan bir saray yaptırır. Bu saray ona olan aşkının ne kadar güçlü olduğunu yüzyıllardır simgeleyen bir belgedir.

  Bugün Tarsus'taki nehir boyunca kayalardaki kırmızı kanı görebilirsiniz. Bu bölgede yetişen kabak lifleri kral Şahmeran'ın gücüyle hala tedavi etmeye devam etmektedir.

  Sizde bu liflerin tedavi edici özelliklerini görmek isterseniz SAVON SERA ile sabun ve kabak liflerinden oluşan bu ürünü kullanıp vucudunuzun canlanıp tazeliğini hissedebilirsiniz.
  Fiatı:1 Adet 10 ytl
  www.turkeyarena.com
   


Sayfayı Paylaş