Sarımsaklı Şampuan Kokusuz

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 1 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Kokusuz Sarımsaklı Şampuan
  Sarımsaklı Şampuan İle Saç Dökülmesinne Son, Sarımsak Şampuanı

  Dünyanın en şifalı bitkilerinden biri olan sarımsak, saçlar içinde oldukça faydalı bitkilerden biridir. Fakat insanların metabolizma ve vücut yapılarının farklı olması nedeniyle; her bitkinin her insanda aynı sonucu vermediğini gözlemleyen ekibimiz; bu şifalı bitkiye 5 bitki, çinko ve provitamin b5 de ilave ederek garlex sarımsak şampuanın faydaları daha çok kişide etkisini gösterecek şekilde formulize etmiştir. Ayrıca geliştirdiğimiz yeni fomül içerisinde saç dökülmesine ve kepek oluşumuna karşı klinik testlerle faydası kanıtlanmış etken maddeler kullanıdık.

  Bilimsel araştırmalarla faydaları kanıtlanmış bu şifalı bitki kolay ve pratik kullanılacak şekilde, kokusu giderilmiş olarak garlex şampuan içeriğinde en yoğun miktarda yer almaktadır.

  Saç dökülmesi problemi çözümü için ve saç çıkartıcı ürünlere büyük ücretler ödemeniz gerekmez.. Neden mi? Saç dökülmesini engellemek, saçın hızlı uzaması, hacim kazanması ve yeniden saç çıkartmak için saç köklerini beslemek ve kılcal damarlardaki kan dolaşımını tetiklemek büyük ölçüde problemin çözülmesini sağlayacaktır. Saç kökleri olmayan bölgeden zaten saç çıkmaz. Saç diplerinde, saç derisinde siyah noktacıklar ve minik tüycükler varsa o bölgedeki kan dolaşımını düzenleyerek ve saçın ihtiyacı olan besinleri vererek sonuç alma olasılığınız oldukça yüksektir. Garlex zengin içeriğiyle bu noktada size etkin ve pratik bir yardımcı olarak hizmet verecektir.

  Garlex sarımsak şampuanı içeriğinde; en yoğun miktarda sarımsak bulunur. Sarımsağa ilave olarak Isırgan Otu, Papatya, Avakado, Buğday, Menekşe, Çinko ve Provitamin B5, Elestab, Trichogen klink çalışmalı etken maddeler de ilave edilerek; saç dökülmesi nedenlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olacak, yüksek performans sağlayacak şekilde zenginleştirilmiş, şampuan özelliğinden çok saç bakım kürüne benzemiştir.
  Bu bitkiler uygun miktar ve oranlarda kullanıldığı için etki gücü artmakta, garlex şampuanının içerisine katılması nedeniyle kullanımı oldukca pratiktik hale gelmiştir.

  Garlex saç bakım losyonu ise; Adaçayı, Biberiye, Mersin, Defne, Papatya, Isırgan Otu ve ilave olarak çinko ve provitamin b5 kompleksi içermektedir… Bu bitkiler birbirlerini tamamlayan ve etki gücünü artıran bitkilerdir. Birlikte kullanıldıklarında yalnız kullanımında alınacak sonuçlara göre daha etkili, verimlidir.
   


Sayfayı Paylaş