Sarımsaklı Eğlence, Sarımsaklı Gece Hayatı

Konusu 'Turkey' forumundadır ve GamZe tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Sarımsaklı Eğlence, Sarımsaklı Gece Hayatı
  Sarımsaklı,hem güzel hemde ucuz otelleri ve pansiyonları ile meşhur bir tatil yeridir. Otel veya pansiyonlarda kalabileceğiniz gibi arzu ederseniz günlük bedel üzerinden dayalı döşeli evler`de tutabilirsiniz.

  Gündüz plaj`da vakit geçirebilir veya gün içerisinde adalara düzenlenen yemek ve eğlenceli tekne gezilerine katılabilirsiniz. Bu teknelerde canlı müzik ziyafeti yanında yöreye has taze balıklardan sunulan yemekleride ayrı bir ziyafet oluşturur sizlere. Denizde yüzer,yanınızda deniz ekipmanlarıda varsa adaların eşssiz sualtı güzelliklerini görebilirsiniz.

  Ayrıca Sarımsaklı`nın denizi rüzgar sörfünden hoşlananlara ideal bir ortam oluşturuyor. Akşam saatlerinde ise şeytan sofrası`nda eşssiz gün batımını izleyebilirsiniz. Emin olun güneşin hiç böle batışını başka bir yerde görmemişinizdir.

  Gece hayatını seviyorsanız sarımsaklıda iki adet disco bulunur. Gece yarısı ve sonrasında ise upuzun plajlarında mehtaba oturup müzik dinleyebilir, arkadaşlarınızla mehtaba karşı uzun uzun muhabbet edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş