SanDisk slotMusic Mp3 çalar

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve pult tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  SanDisk slotMusic
  [​IMG]
  SanDisk bellek kartları ve kaliteli mp3-4 çalarlarıyla ün yapmış bir firmadır,SanDisk bu durumunu pekiştirmek istiyor galiba SanDisk slotMusic mp3 player bu kaliteli ürünlerinden biri SanDisk'in.
  SanDisk hareket halindeyken en kolay şekilde müzik yüklemeyi ve dinlemeyi sağlayan yeni modeli SanDisk Sansa slotMusic müzik çalarını duyurdu. SanDisk'in Tak&Çalıştır mantığıyla çalışan yeni taşınabilir müzik çaları özellikle bugün ABD'de piyasalarında bulunan yeni slotMusic hafıza kartlarıyla kullanılmak üzere tasarlanmış. SanDisk, Sansa marka multimedya oynatıcılarına ilave olarak Robin Thicke ve ABBA gibi temalarda özel slotMusic alt markası ile de müzik çalar cihazlar da üretti.
  SanDisk slotMusic hafıza kartları USB bağlantı özelliğiyle Windows, Linux ve Mac işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlarla pratik ve hızlı bir kullanım sağlıyor ve cep telefonları, MP3 çalarlar ve USB girişine sahip diğer cihazlarla kullanılabiliyor. SanDisk slotMusic hafıza kartları ile ilgili yapılan açıklamada müzik CD'lerinde olduğu gibi SanDisk mikro-kartlarından müziğin serbestçe kopyalanabileceği ifade ediliyor.
   


 2. GamZe Moderator

  değişik ve şık bir görünüm katmışlar bence hoş tpx, slotMusic hafıza kartları hakkında pekbişey duymadım ülkemizde ama çok kısa zamanda yayılacagına eminim,
   
 3. EmRe Well-Known Member

  SanDisk'in yeni microSD hafıza kartı slotMusic olarak duyruldu. çalma hızı 320kbps kalitesinde yapabiliyor ve enaz 1GB depolama alanına sahiptirler.


  [​IMG][​IMG]
   

Sayfayı Paylaş