SanDisk Sansa Fuze

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve pult tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  SanDisk Sansa Fuze
  [​IMG]
  Tasarım olarak ipod'lara özenmiş olan SanDisk gövde kalitesi olarak ipod'lardan çok çok iyi.
  SanDisk Sansa Fuze 1.9 inç (4.8 cm) büyüklüğünde LCD ekrana, microSD hafıza kartı yuvasına ve resmi verilere göre tüm Sansa ürün serisi içerisinde en uzun pil ömrüne sahip olan bir medya çalar. SanDisk'in verilerine göre Fuze modeli şarj etmeden 24 saat kesintisiz müzik çalabiliyor.
  SanDisk Sansa Fuze'ın müzik kalitesi gayet güzel. Ancak kalitenin sizi şaşırtmasını beklemeyin; eğer mükemmel bir ses kalitesi arıyorsanız Sansa Fuze'ın size göre olmadığını söyleyelim. Cihazın müzik kalitesi Apple iPod veya Creative Zen X-Fi kalitesinde değil. Fuze müzik çaları harici hoparlöre bağladığınızda bu modellerle arasındaki farkı hemen hissediyorsunuz. Hoparlörde ses net gelmiyor ve yüksek tonlar bastırılıyor. Yine de tüm bunlara rağmen genel müzik kalitesi için o kadar da kötü denemez. Cihaz genel olarak iyi bir izlenim bırakıyor. Cihazla beraber gelen kulaklığın uçları kulağın içine gayet iyi oturuyor ve iyi bir ses veriyor; kulaklık farklı cihazlarla kullanıldığında da benzer kaliteyi sürdürüyor. Sansa Fuze MP3 çaların desteklediği dosya formatları şöyle: MPS, OGG, FLAC, WMA, Secure WMA, WAV, Audible ve MPEG4.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  kasa kaliteside önemli, ucuza aldığımız mp3 çalarlar hemen dağılıyor ;)
   
 3. pult Well-Known Member

  Evet hocam haklısın,SanDisk bu güne kadar hiç ödün vermemiştir gövde yapısında,bunun yanında,archos,iRiver,cowon gibi markalarda çok sağlam gövde yapısına sahiptirler,bu saydığım markalar biraz pahalıdır ama her konuda çok başarılı ürünlerdir.
   
 4. GamZe Moderator

  yolda yürürken hariç genelde evde harici bir hoparlörle kullanıyorum onun için müzik kaliteside önemli.
   

Sayfayı Paylaş