SanDisk Netbook Bellek kartları

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  SanDisk Netbook Bellek kartları

  [​IMG]
  Netbook'lar kullanıcıların internette sörf, e-postalara erişim, müzik dinleme ve video izleme gibi ihtiyaçlarına cevap verebilen son derece küçük boyutlarıyla kolaylıkla taşınabilen ve düşük fiyat etiketlerine sahip olan bilgisayarlar. Pazar araştırmaları 2008 yılında 11.5 milyon lan Netbook satışlarının 2013 yılında 50 milyon adede ulaşacağını öngörüyor. Gittikçe popüler hale gelmelerine ve yaygın bir kullanım alanına sahip olmalarına rağmen Netbook bilgisayarların kısıtlı veri depolama kapasiteleri bulunuyor.


  "SanDisk kendisini, mümkün olan en uygun tüketici deneyimini sağlayan flaş bellek ürünleri sunmaya admış bir firmadır," diyen SanDisk Perakende Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Eric Bone açıklamasına şöyle devam etti: "Netbook SDHC kartlarımız veri depolama kapasitelerini arttırıp veri aktarım işlemlerinde daha kolay ve pratik bir çözüm sunarak kullanıcıların Netbook bilgisayarlarının kapasitelerinden maksimum verimi almalarına yardımcı olmakta."


  Yeni SanDisk Netbook SDHC kartlar SanDisk internet alışveriş sitesinde satış sunulmuş durumda. 8GB kapasiteli SanDisk Netbook SDHC kartları 39.99 USD ve SanDisk 16GB kartlar da 79.99 USD fiyat etiketlerine sahipler. SanDisk Netbook hafıza kartları 5 yıl garanti sunuyor.
   


Sayfayı Paylaş