Samsung PL10, Bu fotoğraf makinesi kitap okutuyor

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Samsung rengarenk seçenekleri ile hem müzik dinleten hem kitap okutan fotoğraf makinesini satışa sundu.
  Taşınabilir tüm hobileri tek bir düğmenin altına toplayan Samsung PL10, 9 MP’lik ve 3X zumluk objektif gibi gelişmiş özelliklerinin yanısıra, mobil halde yanınızda olmasını istediğiniz birçok medya ortamını da içinde barındıran bir dijital fotoğraf makinesi.... Yalnızca bir fotoğraf makinesi olmayan PL10, MP3 ve MPEG4 formatlarını da destekliyor.

  [​IMG]

  PMP (portable media player) kategorisindeki Samsung PL10 ile yalnızca fotoğraf çekmekle kalmıyorsunuz; müzik dinleyebiliyor, film izleyebiliyor ve kitap bile okuyabiliyorsunuz. Özellikle, tasarım odaklı ürünlere ilgi duyan tüketicilerin ilgisini çekecek PL10, geniş LCD ekran ve yumuşak hatlar sunuyor. Yüksek kalitedeki yumuşak hatlara sahip metal gövdesi, 5 farklı renk seçeneği ile stil sahibi bir fotoğraf makinesi arayanlar için tasarlanan PL10, üzerindeki çiçek desenleri ile de göz kamaştırıyor.

  Teknik Özellikleri
  • 2.7” LCD ekran
  • 9 MP, 3X optik lens
  • Geri dönüşüm kutusu
  • Multimedya özelliği ile (MP3-MPEG4 desteği ve metin görüntüleme)
  • Advanced DIS (Dijital Görüntü Sabitleme)
  • Yüksek ISO duyarlılığı (3200’dan 3M’a kadar)
  • Yüz tanıma, kusursuz portre, akıllı albüm ve kırmızı göz önleme özelliği
  • Boyutları : 97.4 x 62.4 x 21 mm
  FİYATI : 699 TL

  [​IMG]
   


 2. pult Well-Known Member

  Film ve kitap okuma işin içine girince 2.7 LCD ekran biraz yetersiz gibi kalır bence,ama fikir olarak güzel,fiyatı pahalı.
   
 3. BaRıŞ Well-Known Member

  fiyat pahalı bencede ama tasarımı şık ;) yalnız kitap okuma biraz satış stratejisi gibi gerçek anlamda kitap okuma için pek kullanışlı olcagını sanmıyorum ama küçük ebat ve az sayfadaki notlarınızı saklayıp ve heran mobil olarak okuyabilmede işe yarar
   

Sayfayı Paylaş