Samsung Galaxy S'in Android 2.3 Bilmecesi!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Android 2.3 Gingerbread Galaxy S'e gelecek mi, gelmeyecek mi? Bu sorunun yanıtı haberimizde gizli...
  Android 2.3 Gingerbread'in resmi olarak tanıtılması ile birlikte, mevcut Android modellerini kullananlar için bilmece de başlamış oldu: Acaba yeni Android benim cebime de gelecek mi?

  Bu bilmecenin cevabını en çok merak edenlerin başında ise, kuşkusuz Samsung'un amiral gemisi Galaxy S'i kullananlar geliyor. Android 2.3'ün oldukça güçlü bir donanıma sahip olan Galaxy S'e gelmesi için görünürde donanımsal bir engel yok. Google da yaptığı açıklamada, Android 2.2 Froyo ve 2.3 Gingerbread arasında kayda değer bir donanımsal gereksinim farkı olmadığını söylüyor. Peki ama Galaxy S'lerde Android 2.3'ü görebilecek miyiz?

  Samsung cephesinden gelen ilk açıklama bu soruya net bir cevap veremiyor. Açıklamada Android 2.3'ün incelendiği, Galaxy S için bir ROM güncellemesi sunulup sunulmayacağının bu inceleme sonucunda belli olacağı söylendi. Yani Galaxy S kullanıcılarının Gingerbread güncellemesini alabimesi için, Samsung'un donanım konusunda bir karara varmasına bağlı.

  Ancak asıl heyecan verici gelişme ve bilmecenin cevabı kısa süre sonra, çok farklı bir yerde ortaya çıktı. Haberimizin ikinci sayfasında...
   


Sayfayı Paylaş