Samsung Galaxy Pro B7510 Kullanıcıları Ana Konu

Konusu 'Samsung' forumundadır ve OrKuN tarafından 11 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Samsung Galaxy Pro B7510 Kulübü
  Galaxy Pro B7510 Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  A'dan Z'ye Komple Galaxy Pro B7510 Teknik Rehber
  Teknik destek, sorunlar, çözümler, kullanıcı yorumları, oyun ve program tavsiyeleri...

  Samsung Galaxy Pro, Android 2.2 Froyo işletim sistemiyle geliyor. 800 MHz işlemciye sahip olan telefonda dahili QWERTY klavye ve 2.8 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran bulunuyor. Samsung Galaxy Pro‘nun diğer ana özellikleri ise şu şekilde: 3.5 mm kulaklık girişi, 32 GB’a kadar microSD hafıza kartı desteği, 3G HSDPA 7.2 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g, Bluetooth 2.1, 3.15 megapiksel kamera, HTML tarayıcı, resim / video düzenleyici, Google uygulamaları,akıllı metin girişi ve Li-Ion 1350 mAh batarya.

  [​IMG]

  İnceleme Video
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Samsung Galaxy Pro cep telefonu özellikleri
  Samsung Galaxy Pro telefonun çift metin girişi seçeneği dokunmatik ekrandan ve eksiksiz Q fiziksel klavyeden oluşuyor. Dokunmatik ekran parmak uçlarıyla kullanım sağlarken QWERTY klavye de hızlı ve kolay metin girişine olanak tanıyor. Samsung Galaxy Pro cep telefonunun Samsung Social Hub fonksiyonu e-posta mesajları, anında mesajlaşma gönderileri ve sosyal paylaşım ağ profillerinin tek bir pencerede izlenmesini sağlıyor. Google Android 2.2 işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Pro cep telefonu ile Android Yazılım Mağazası aracılığıyla 150.000'in üzerinde her türlü uygulamaya erişmek mümkün.

  Samsung Galaxy Pro Smartphone
  Samsung Social Hub fonksiyonu kişisel ve kurumsal iletişim olanaklarını bir arada idare etmek için ideal bir çözüm oluşturuyor. Social Hub Premium fonksiyonu e-posta, SNS ve IM anında mesajlaşma hesaplarının tümünü tek bir pencereden idare ve kontrol etme olanağı sunuyor. Twitter tweet'leri ve Facebook paylaşımlarının yanı sıra e-posta alıp gönderme işlemleri de tek bir pencereden gerçekleştirilebiliyor. Samsung Galaxy Pro cep telefonu Think Free ofis belge editörü aracılığıyla Microsoft Word ve Excel belgeleri ile PowerPoint sunumlarını mobil izleme ve düzenleme olanağı sunuyor.

  İnceleme Video
   

Sayfayı Paylaş